Need for Speed Unbound oyununun Türkiye fiyatları nefes kesti

12.06.2023
1
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Need for Speed Unbound oyununun Türkiye fiyatları nefes kesti

Kısa süre evvel duyurusu yapılan Need for Speed Unbound yarış oyunu için Steam ön sipariş maliyeti mucizevi seviyede.

Yeni NFS oyunu Need for Speed Unbound, Steam üzerinden bütün 1.199 TL‘ye ön siparişe açıldı. Oyunun Palace Edition sürümü ise bütün 1.399 TL seviyesinde yer alıyor. Bu maliyetlerin daha kötüsü de bulunuyor. Oyunun Xbox tarafındaki Türkiye ön sipariş maliyeti 1.399 TL seviyesinde yer alıyor. Palace Edition sürümü ise Xbox tarafında 1.599 TL‘ye satılıyor. Bu maliyetlerin daha sonra çoğalış gösterme ihtimali de bulunuyor. Reyin fiyatlarının Türkiye ’de bu seviyeye kadar gelmesi gerçekten oldukça üzüyor.

2 Aralık tarihinde çıkacak Need for Speed Unbound için Steam ’de şu açıklama geçiliyor: “Need for Speed Unbound ’da dünya avuçlarınızın içinde. Lakeshore ’un en büyük sokak yarışı mücadelesi olan The Grand ’i kazanabilecek kadar iyi olduğunuzu ispatlayın. 4 haftalık yoğun yarış serisinde haftalık elemelere girmek için yeterli parayı kazanın, rakiplerinizi alt edin, polisleri sürüş beceriniz ve cingözlüğünüzle yenerek sokak yarışlarına damga vurun.

Hassas modifiyeli özel arabalarla garajınızı doldurarak eşsiz stilinizle, özel elbiselerle ve A$AP Rocky ile AWGE önderliğinde dünyanın her köşesinde dinlenen hareketli global reyin müzikleriyle sokakları aydınlatın. Sizi temsil eden tertemiz sanat stilleri ve özel yaftalarla kendinizi tamamen ifade edin.

Birbirinden ayrı tek ve çok oyunculu öykülerle birlikte Need for Speed serisinin Criterion Games imzalı tertemiz sürümü, saatler süren, nefes kesici ve adrenalin pompalayan bir aksiyon sunuyor.”

Bundan evvel de Call of Duty: Çağdaş Warfare 2 oyunu maliyet konusunda çok ses getirmişti. Oyunun “bayağı” sürümü için Türkiye ’de bütün 1.099,00 TL maliyet yaftayı açıklanmıştı. Bu gerçekten yüksek maliyetin arkasında elbette yüksek kur yer alıyor. Oyunun yurt dışı maliyeti olan 60 dolar şu an kur çarpımında 1.114 TL ediyor. Bu reyin kaçıranlar için “28 Ekim” tarihinde PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X / S ve PC için çıkışını yapıyor.

Need for Speed Unbound maliyeti yanında bu da alakanızı çekebilir: Çok ses getiren yarı insansı robot Ameca

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.