Black Panther: Yaşasın Wakanda filmi için resmi fragman geldi

20.05.2023
3
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Black Panther: Yaşasın Wakanda filmi için resmi fragman geldi

Black Panther: Yaşasın Wakanda için bilave edilen resmi fragman paylaşıldı. Marvel daha evvel de minik bir video paylaşmıştı.

Asıl “Black Panther” Chadwick Boseman ’in aramızda parçalamış olması sebebiyle büyük bir yeis kaynağı olan Black Panther: Yaşasın Wakanda Black Panther: Wakanda Forever filmi için çıkan yukarıyada izleyebileceğiniz fragmana şu kısa açıklama düşüldü: “Kim olduğumuzu onlara gösterelim. Marvel Studios ’tan Black Panther: Yaşasın Wakanda 11 Kasım ’da Yalnızca Sinemalarda!” Ehemmiyetli şahsiyetlerin öne çıktığı fragmanda, su altında yaşan ulus Talokan ’a bakış atılıyor ve Iron Man stili zırhıyla Dominique Thorne Riri Williams dikkatlerden kaçmıyor.

Yeni yarıyıl için büyük tasarılar yapan Marvel, “Marvel Sinematik Cihanı” 5. ve 6. evre hakkında geçtiğimiz aylarda birçok balaka vermişti. Üzerinde geçmek ismine işletme 5. düzeyi Yemin-Man & The Wasp: Quantumania 2023 ile başlatacak ve Thunderbolts 2024 filmiyle bitirecek. Bu arada Secret Invasion 2023, Guardians of the Galaxy Vol. 3 2023, The Marvels 2023, Echo 2023 ve Loki 2023 için ikinci sezon karşımıza çıkacak.

Aynı zamanda Ironheart 2023, Agathe: Coven of Chaos 2023, Anthony Mackie ’nin başrolde olduğu Captain America: New World Order 2024 ve Charlie Cox ’un başrolde olduğu Daredevil: Born Again 2024 da ekranlara gelecek.

4. düzeyi yakında ekranlara gelecek Black Panther: Wakanda Forever ile bitireceklerini aktaran Marvel, yukarıyadaki 5. evre içerikleri sonrasında 6. düzeyi 2024 Kasım ayında çıkacak Fantastic Four filmi ile başlatacak.

6. evre kapsamında 2025 Mayıs ayında Avengers: The Kang Dynasty, 7 Kasım 2025 tarihinde ise Avengers: Secret Wars yayınlanacak.  Bu birçok mevzuyu netleştirecek 2025 senesindeki üretimler, yapılan açıklamaya göre “Multiverse” yarıyılını kapatacak.

Marvel ve aşırısından gelen bu içerikler yanında bu da alakanızı çekebilir: Katlanabilir yapıda hazırlanan fantastik televizyon: C Seed N1

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.