OnePlus Buds Pro 2 kablosuz kulaklık için detaylar sızdırıldı

20.05.2023
2
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
OnePlus Buds Pro 2 kablosuz kulaklık için detaylar sızdırıldı

OnePlus Buds Pro 2 kablosuz kulaklık için bazı teknik ayrıntılar sızdırıldı. Güçlü alternatif çok yakında lanse edilebilir.

OnePlus Buds Pro kablosuz kulaklık modelinin yenisi OnePlus Buds Pro 2, yapılan sızıntıya göre 11 mm ve 6 mm olmak üzere çift sürücü üzerine kuruluyor. Bu açıdan hem bass hem de tiz sesleri üretme mevzusunda güçlü bir performans ortaya koyması bilave edilen ürün, yapılan paylaşıma göre LHDC 4.0 kodek takviyesine sahip ve aynı zamanda uzamsal ses özelliğini de taşıyor.

Elbette ANC başka bir deyişle etkin hengame yasaklama ile planlanan Buds Pro 2, sızıntı bilgileri doğruysa ANC ile 6 saat, ANC olmadan 9 saat kullanım ömrü sunabilecek. Bu müddet hazne ile beraber ANC ile 22 saate, ANC kapatılırsa 38 saate kadar taşınabilecek.

OnePlus Buds Pro 2 modelinin haznesinde dayanağı da olacak. Bu altyapı sayesinde 10 dakikalık şarj, 10 saatlik bir kullanıma süresi getirecek. Kulaklıkların kendisiyle ise 10 dakikada 3 saatlik kullanım süresi kazanılacak.

Telefonlar ve öbür aygıtlar ile Bluetooth 5.2 üzerinden haberleşecek ve Android telefonlarda süratli eşleştirme için Google Fast Pair yardımı taşıyacak olan Buds Pro 2, “69 ms” düşük gecikme moduyla reyin için de kullanabilecek ve tere dayanıklı olduğundan spor yaparken de takılabilecek.

İlk versiyon ise andırmak ismine Apple AirPods Pro gibi kulak içi formunu benimsiyor ve 40 dB kadar ANC başka bir deyişle etkin hengame yasaklama yapabiliyor. Burada ANC adaptif olarak çalışıyor başka bir deyişle kulaklık ANC seviyesini civara göre otomatik ayarlayabiliyor. Bunun için bünyesinde üç değişik mikrofon yer alan kulaklık, ANC ile 28 saat, ANC olmadan ise 38 saat batarya ömrü sunabiliyor. Bu sayılara elbette şarj özellikli hazne ile ulaşılıyor.

Şarj özellikli haznesinde Qi kablosuz şarj yardımı bulunan Buds Pro, siyah ve beyaz olmak üzere iki değişik renkte geliyor. 11 mm sürücüler üzerine kurulan ürün, Dolby Atmos takviyesine sahip ve bağlantı için Bluetooth 5.2 kullanıyor. Üründe ayrıca otomatik kalibrasyon getiren Audio ID özelliği de yer alıyor. Pro Gaming moduyla gecikmeyi 94 ms seviyesine indiren ve mobil reyin için uygun hale gelen Buds Pro kablosuz kulaklık, 149 dolarlık maliyete sahip.

OnePlus Türkiye ’de resmi olarak yer aldığından her yeni ürünü Türkiye satış olasılığı taşıyor. Ancak işletme uzun zamandır Türkiye ’ye yeni bir ürün getirmiyor.

OnePlus Buds Pro 2 kablosuz kulaklık yanında bu da alakanızı çekebilir: Corsair ’den bükülebilir OLED oyuncu monitörü

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.