Cem Yılmaz filmi Ayzek ile Bir Gece için ilk resimler geldi

02.01.2023
2
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Cem Yılmaz filmi Ayzek ile Bir Gece için ilk resimler geldi

Ayzek ile Bir Gece, Cem Yılmaz ’ın tertemiz dramedi cinsindeki filmi olarak Netflix platformunda ekranlara gelecek.

Netflix filmi Ayzek ile Bir Gece için ilk resimler dolaysız olarak Cem Yılmaz ’dan geldi. İçeriğin atmosferi hakkında fikir sahibi olmak ismine hoş görünen yukarıyada göz atabileceğiniz resimler, filmdeki kilit kişilikleri de gözler önüne seriyor. Bu içerik için Netflix resmi olarak şunları aktarıyor: “Ayzek ile Bir Gece, Cem Yılmaz ve Netflix ’in dizi, film ve stand up gibi değişik formatlardan oluşan 6 projelik uyuşması kapsamındaki ilk film.

Cmylmz Fikirsanat ’ın imalcisi olduğu, Cem Yılmaz ’ın yazıp idarediği ve başrolünde yer aldığı filmin oyuncu kadrosunda Ahsen Eroğlu, Celal Kadri Kınoğlu, Nilperi Şahinkaya, Özge Özberk ve Bülent Şakrak yer alıyor. Senelerdir vapurlarda garsonluk yapan Ayzek, pandemi sebebiyle işsiz kalır ve bir vakit sonra bir otelin gece vardiyasında iş bulur. Ancak ilk gecesinde Ayzek ’in başına neler geleceğini kim bilebilir.”

Peki platforma bu ay neler geldi ya da gelecek? Netflix tarafından yapılan paylaşıma göre platforma 3 Kasım tarihinde Blockbuster dizisi, 11 Kasım tarihinde Down To Earth With Zac Efron: 2 Sezon Down Under dizisi ve yerli Kal filmi, 4 Kasım tarihinde Lookism dizisi ve Enola Holmes 2 filmi, 9 Kasım tarihinde Fifa ’nın İç Suratı belgeseli ile The Crown 5. sezon, 10 Kasım tarihinde Noel Çarpması filmi, 14 Kasım tarihinde Dr. Phil Stutz belgeseli, 16 Kasım tarihinde Mucize filmi, 17 Kasım tarihinde çok merak edilen 1899 dizisi ile Death To Me 3.sezon, 18 Kasım tarihinde Seçkine 6. sezon, Hayaller Diyarı filmi ve The Cupherad Show 3. kısım, 23 Kasım tarihinde Wednesday dizisi ile Yüzücüler filmi ve son olarak 30 Kasım tarihinde Sırlı Olaylar 2. sezon ilave edildi ve ilave edilecek.

Cem Yılmaz filmi Ayzek ile Bir Gece yanında bu da alakanızı çekebilir: Franky Zapata ’dan yeni hava vasıtayı

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.