Dikkat çeken yeni yerli Netflix içeriği: “Sıcak Kafa”

14.05.2023
4
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Dikkat çeken yeni yerli Netflix içeriği: “Sıcak Kafa”

Netflix, yerli içerikler ile dikkat toplamaya devam ediyor. Bu sefer karşımızda ses getirecek Sıcak Kafa yer alıyor.

İlk tanıtım videosunu yukarıyada izleyebileceğiniz yerli Netflix içeriği Sıcak Kafa için şirket şunları aktardı: “Afşin Kum ’un aynı isimli romanından uyarlanan ve bağlantı yoluyla zekadan zihine bulaşarak dağılan bir salgını mevzu alan dizi, Mert Baykal ’ın yaratıcılığında ekrana geliyor. Sekiz bölümden oluşan ve distopik serüven cinsindeki hikâyenin üretimciliğini ise Timur Savcı üstleniyor.

Konuşmayla bulaşan ve “saçmalama” ismi verilen bir cins çılgınlık salgınının alt üst ettiği dünyada, bu hastalıktan sırlı bir biçimde kurtulmuş tek birey, daha önceki bir dilbilimci olan Murat Siyavuş ’tur. Herkesten sakladığı bu vaziyetin fark edildiğini ve arandığını bilen Murat, saklandığı kurtarılmış bölgeden kaçmak ve yangınlar içindeki İstanbul ’un sırlı dehlizlerinde hastalığın ona serveti olan “sıcak kafa”sının gizeminin peşine düşmek zorunda kalır.”

Sıcak Kafa, Netflix ’in açıklamasına göre bütün olarak 2 Aralık ’ta tüm dünyayla aynı anda platformdaki yerini alacak.

Peki Netflix ’in ekim karnesi nasıl? Üzerinden geçmek ismine ekim ayında kullanıcılarının karşısına bir hayli yeni dizi, film ve yeni sezon çıkarmayı sürdürüyor. Paylaşıma göre platforma 6 Ekim tarihinde Arkasıcı: Everest ve Nepal Zelzeleyi evraksalı, 7 Ekim tarihinde yerli içeriklerden Andropoz dizisi, The Midnight Club dizisi, Derry Girls dizisi 3. sezon, çocuklara müteveccih içerik Acayipgiller, Bir Katilin İfadeleri: Jeffrey Dahmer evraksalı ve Dünyanın En Uğurlu Kızı filmi eklendi.

Yerli imal Vivo Y22s için Türkiye ’de ön satış başladı

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.