Disney+ ve Gülse Birsel imzalı bir film geliyor: “Yılbaşı Gecesi”

01.03.2023
6
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Disney+ ve Gülse Birsel imzalı bir film geliyor: “Yılbaşı Gecesi”

Disney+ Türkiye ’ye olan yatırımlarını sürdürüyor. Bugün Gülse Birsel imzalı film “Yılbaşı Gecesi ’ için ilk ilan yapıldı.

Bu merak uyandıran içerik hakkında şunlar aktarıldı: “The Walt Disney Company ’nin tüm dünyada milyonlarca aboneye sahip dijital yayın platformu Disney+ yerli orijinal içeriklerinde seyirciyi bu kere bir film ile buluşturmaya hazırlanıyor. İmalini BKİLOMETRE ’nin üstlendiği, Gülse Birsel ’in güçlü ve cümbüşlü kaleminin, Ozan Sarihten rejisi ile buluştuğu ‘Yılbaşı Gecesi ’ filmi dev oyuncu kadrosuyla da çok konuşulacak. Bir zaman evvel çekimlerine başlanan filmin ses getirecek kadrosunda Alican Yücesoy, Alina Boz, Ayta Sözeri, Boran Kuzum, Büşra Pekin, Cengiz Bozkurt, Derya Karadaş, Emir Benderlioğlu, Fatih Çoğalman, Gülse Birsel, İrem Sak, Kubilay Tunçer, Nazmi Sinan Mıhçı, Serkan Besbelli, Şebnem Bozoklu, Zeynep Güngör yer alıyor. 

Film, pandeminin sonlarına yanaştığını umarak uzun bir zaman sonra tüm hoşlandıklarıyla bir arada Yılbaşı Gecesi ’nde buluşmaya hazırlanan Didem ’in yılbaşı sabahında aldığı tatsız haberle başlar. Günlerdir hoşlandıklarıyla birlikte Yılbaşı Gecesi ’ni kutlamayı hayal ederken son anda duyuru edilen caddeye çıkma yasağı Didem ’in tüm hayallerinin devrilmesine sebep olur.

Ozan pandemi süreci boyunca eve hapsolmuş olan eşinin günlerdir özenerek hazırlandığı Yılbaşı Gecesi ’ni makûs geçirmemesi ismine, devayı sitedeki komşularını kapı kapı dolaşarak partiye çağırmakta bulur. Birbiriyle asla bir araya gelmemesi gereken insanların yanlışlıkla çağırıldığı bu komşu partisinin neye yol kalemtıraşı ve nasıl bir ‘Yılbaşı Gecesi ’ geçirecekleri ise büyük bir merak mevzusudur. 

Tüm hazırlıkları süratle devam ediyor açıklaması yapılan film ‘Yılbaşı Gecesi ’ yakında Disney+ izleyicisiyle buluşacak. Şimdilik spesifik bir tarih verilmiş değil.

Disney+ ve Gülse Birsel filmi yanında bu da alakanızı çekebilir: Corsair ’den bükülebilir OLED oyuncu monitörü

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.