Epic Games Store, iki yeni fiyatsız reyin veriyor [10 Kasım]

30.11.2022
2
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Epic Games Store, iki yeni fiyatsız reyin veriyor [10 Kasım]

Epic Games Store tarafından bir defa daha iki yeni fiyatsız reyin geldi. İşletme verdiği oyunlar ile bütçesi kısıtlı oyuncuları neşelendirmeyi sürdürüyor.

Epic Games Store tarafından oyunculara fiyatsız hediye edilen ilk yeni üretim, Alba – A Wildlife Adventure oldu. Reyin için şu özel açıklama geçildi: “Bir çocuk bile dünyayı değiştirebilir. Yaşadığı hoş adayı ve oradaki yaban yaşamını gözetmek için çıktığı yolculukta Alba ’ya eşlik et, tabii bu sırada bir devrimin fitilini de ateşleyebilirsin. Çevredeki çöpleri görmezden kazançsan, burası bütünü bütününe bir Akdeniz cenneti! Huzur dolu kumsallarından yakala yükseklerden kasabaya doğru bakan tarihi kalesine kadar bütün bir isme keşfetmen için seni bekliyor. Ines ve bütün bir kuş meraklısı olan büyükbaban ile birlikte, adayı kurtarma hareketini başlatacaksın. Kim bilir, belki gizeme sonra dünyaya da kazanç.” 

Fiyatsız olarak verilen öteki reyin ise Shadow Tactics oldu. Bu reyin için işletme tarafından yapılan özet açıklama ise şöyle oldu: “Shadow Tactics, Edo döneminde Japonya ’da geçen zorlu bir stratejisel saklılık oyunudur. Yeni bir Shogun, Japonya idaresini ele geçiriyor ve yurt genelinde barış uyguluyor. O, komplo ve başkaldırıya karşı savaşında sabotaj, suikast ve ajanlık gibi gizeme dışı becerilere sahip beş uzman topluyor.

Ölümcül uzmanlardan oluşan bir ekibin idaresini ele geçirin ve düzinelerce düşman arasında gölgelere sızın. Muazzam kaleler, karlı dağ manastırları ya da saklı kamplara saklıca girerken yaklaşımınızı seçin. Tuzaklar kurun, rakiplerinizi zehirleyin veya düşmanla irtibattan tamamen kaçının.”

Fiyatsız Epic Games Store oyunları gelmeye devam ederken bu da alakanızı çekebilir: OPPO ’nun hazırladığı garip telefon konsepti

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.