GeForce NOW Artık 1.400 ’den fazla oyunu destekliyor

08.02.2023
5
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
GeForce NOW Artık 1.400 ’den fazla oyunu destekliyor

Nvidia Türkiye bugün hoşlanılan GeForce NOW sistemi için ehemmiyetli bir açıklama yaptı. Büyük bir km taşı geçildi.

Bu erişilen ehemmiyetli safha hakkında Nvidia Türkiye şunları aktardı: “Bu hafta GFN Perşembe aktüellemesi bir dönüm noktasına işaret ediyor: Bu hafta ilave edilecek altı yeni oyunla birlikte GeForce NOW kütüphanesinde artık 1.400 ’den fazla reyin ilave edilmiş oluyor. Ayrıca, Samsung ve LG markalı Uslu televizyonlar üzerinden GeForce NOW ’a bağlanan azalar, bu hafta ilave edilen aktüellemeyle birlikte geliştirilmiş bir kullanıcı arayüzü ile oyunlarına daha süratli girebiliyor.

GeForce NOW üzerinden yayınlanan 1.400 ’den fazla oyunla, her zaman oynayacak yeni bir şeyler bulunuyor. Mass Effect Legendary Edition ve Life is Strange: True Colors gibi sansasyonel öykülerin neşesini PC ve Mac ’lerde çıkarın. Lost Ark ’ta dostlarınızla grup kurun veya eğlenmek için Among Akıl ’ta kazanmak için her şeyi yapın.

Apex Legends, Rocket League ve Counter-Strike: Global Offensive ’de zafer için bir araya gelin ve ultra düşük gecikme süresi sayesinde gecikmeler mevzusunda endişelenmeyin.League of Legends ve Rumbleverse gibi 100 ’den fazla fiyatsız oyunla da kütüphanenizi oluşturabilirsiniz.

Hareket halindeyken mobil makinelerle reyin oynayın. Mobil aygıtlarda dokunmatik hakimiyetlere sahip GeForce NOW ’da Fortnite, iOS ’ta Safari web tarayıcısı ve GeForce NOW Android uygulaması aracılığıyla tüm azalar tarafından oynanabilir. Veya dokunmatik hakimiyetlerle mobil aygıtlara üzerinden Genshin Impact ’te Teyvet ’a seyahat edin.”

Türkiye ’de Turkcell Game+ altında yer alan servise ilave edilecek bahsi geçen altı reyin şunları:

-Gloomwood Steam ’de Yeni Versiyon-TRAIL OUT Steam ’de Yeni Versiyon-Shatterline 8 Eylül ’de Steam ’de Yeni Versiyon-Steelrising 8 Eylül ’de Steam ve Epic Games Store ’da Yeni Versiyon-Broken Pieces 9 Eylül ’de Steam ’de Yeni Versiyon-Realm Royale Reforged Epic Games Store

GeForce NOW büyümesi yanında bu da alakanızı çekebilir: Samsung Galaxy Z Fold4 ve Galaxy Z Flip4 böyle üretilip test ediliyor

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.