Gelin, DJI Sky City içerisinde drone ile bir tur atın [Video]

21.12.2022
7
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Gelin, DJI Sky City içerisinde drone ile bir tur atın [Video]

Dünyanın en büyük drone üreticisi konumunda bulunan Çin merkezli DJI, yeni genel merkezi DJI Sky City özelinde hoş bir video yayınladı.

Büyük firmalar için genel merkezler çok ehemmiyetli. Bu merkezler ile hem personellerine rahat bir çalışma civarı sunan hem de dünyaya gövde şovu yapan şirketler, bu mevzuda birbirleriyle yarışıyor. Bu adlardan birisi de drone devi DJI. İşletmenin Çin ’in Guangdong eyaletinde ve Hong Kong ’un bütün kuzeyinde yer alan Shenzhen ’de inşa edilen yeni genel merkezi DJI Sky City, dikkat toplamayı sonuna kadar başarıyor ve bugün yukarıyada izleyebileceğiniz video ile karşımızda yer alıyor.

Sürpriz olmayacağı üzere drone ile çekilen bu genel merkezin tanıtımı için çekilen videoda, genel merkezin tüm ehemmiyetli bvefatları gözler önüne seriliyor. Çalışanları ve geleceği için çok çağdaş ve havası bol bir çalışma alanı yarattığı görülen DJI, yeni genel merkezi için “Tüm büyünün başladığı yer burası” açıklamasını yapıyor.

Foster + Partners tarafından planlanan merkez, iki adet “sırça” kuleden alana geliyor. Bu iki kuleyi Petronas İkiz Kuleleri gibi bir köprü ile birbirine bağlayan Foster + Partners, Apple ’ın yeni genel merkezi Apple Park ’ın da artta yer alıyor. Büyük oranda çelik konstrüksiyon üzerine büyük sırçalar yerleştirilmesiyle oluşturulan genel merkez, işletmenin tüm çalışma alanlarını bir araya getiriyor. Bu mevzuda daha evvel bir açıklama yapan Foster + Partners, merkezde Araştırma Ve Geliştirme ile büro alanlarının yan yana olacağının açıklamasını yapmıştı.

Bünyesinde büyük bir spor salonu ve robot kavga et alanı yer alan merkez, özel bir sunum alanına da sahip. İşletmenin gelecek ilanlarını dolaysız olarak burada yapacağı söyleniyor.

DJI Sky City yanında bu da alakanızı çekebilir: Franky Zapata ’dan yeni hava vasıtayı

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.