Huawei NEXT IMAGE 2022 Türkiye resim müsabakası başladı

29.11.2022
2
Okuma Süresi: 4 dakika
A+
A-
Huawei NEXT IMAGE 2022 Türkiye resim müsabakası başladı

Ananeleşen Huawei NEXT IMAGE resim müsabakası bu sene 4 Ekim – 15 Kasım tarihleri arasında yapılacak.

Bu mevzuda Huawei Türkiye şunları aktardı: “Huawei ’nin 2017 ’de başlayan NEXT-IMAGE resimcilik projesinin ehemmiyetli bir parçası olarak, her sene NEXT-IMAGE müsabakası, dünya çapındaki Huawei cep telefonu kullanıcılarına yeni bir görsel kültür yaratma mevzusunda esin vermeyi vaat ediyor. Huawei, “NEXT IMAGE” konseptini sadece görsel ifade alanına getirdiği uzun senelere direnen yeniliği vurgulamak için değil, aynı zamanda büyüyen yeni bir resimcilik mektebini temsil eden bir konsept yaratmak için ortaya koyuyor.

NEXT-IMAGE uslu telefon resimcilik müsabakası, Huawei ’nin çağdaş resimciliğin zanaatına ve sanatına olan bağlılığını somutlaştırıyor. Tutkulu resimcileri en son teknolojiyle donatan Huawei, yaratıcı esinin dışavurumunu sağlamayı umuyor.

4 Ekim 2022 Salı günü tarihinde başvuruları açılan müsabakaya 15 Kasım 2022 Salı gününe kadar gönderim yapılabilecek. Gönderimler kapandıktan sonra 2 haftalık değerlendirme sürecine girecek jüri aboneleri, 29 Kasım 2022 Salı günü Next-Image müsabakasının genel klasman ve kategori kazananlarını açıklayacaklar.

Huawei Türkiye Topluluk Sayfasının katılımcıların resimlerini yollamaları için resmi platform olduğu müsabakaya bir katılımcı 30 ’dan fazla resim veya video yollayamayacak. Şayet sevk edilirse katılımcının ilk 30 paylaşımı kabul edilip müsabakaya dahil edilecek ve geri kalan gönderiler geçersiz sayılacak.

Next-Image 2022 Türkiye müsabakası ve kategori kazananları Türkiye jürisi tarafından, kullanıcılar tarafından sevk edilen resim ve videolar arasından seçilecek. Huawei topluluğu ve adaylarının tercihi, Huawei Topluluğu ekibi ve resmi tasarımcılar tarafından yapılacak değerlendirme, gönderilerin estetik görünüşü, yaratıcılığı, sosyal kıymeti ve müsabaka temasına uygunluğu noktalarına dikkat edilerek yapılacak.

Katılımcıların müsabakaya yolladıkları resim ve video yaratımları, Moda ve Sanat, Manzara, Sıfatlar, Spor, Merhaba Hayat, Hareket, Hikâye ve Hikâye Anlatımı video kategorisinde değerlendirilecek. Müsabakanın genel klasmanda şampiyonuna Huawei nova 10 Pro uslu telefon, genel klasman ikincisine Huawei nova 10 uslu telefon, üçüncüsüne ise Huawei nova Y90 uslu telefon mükâfatları hediye edilecek.

Ayrıca her bir kategorinin bcerahatçilerine Huawei MatePad T10S tablet, ikincilerine Huawei Band 6, üçüncülerine ise Huawei FreeBuds 3 hediye edilecek. Next-Image müsabakasına katılım şartları ve katılım süreci ile alakalı daha ayrıntılı balakalar için buradaki Huawei Topluluk sayfası ziyaret edilebilir.”

Müsabakanın katılım şartlarına ise dolaysız olarak buradan ulaşabilirsiniz.

Huawei Next-Image 2022 Türkiye resim müsabakası yanında bu da alakanızı çekebilir: İnsansı robot Ameca ve yapabildikleri

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.