Huawei MateBook X Pro Türkiye ’de satışa sunuldu

21.03.2023
5
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Huawei MateBook X Pro Türkiye ’de satışa sunuldu

Huawei Türkiye, bugün dikkat toplayan Huawei MateBook X Pro dizüstü modelini Türkiye ’de satışa sunduklarını duyurdu.

Yüksek performansı oldukça şık, ince ve hafif bir gövdede birleştiren Huawei MateBook X Pro dizüstü bilgisayar modeli, artık Türkiye ’de de elde edilebiliyor. Resmi satış sayfası burada yer alan ürün, dolaysız olarak üst seviye bir dizüstü isteyenlere hitap ediyor. 14,2 inç çerçevesi ekranı dokunmatik olan model, eforunu Intel Core i7-1260P harekâtçıdan alıyor ve 16 GB RAM + 1 TB SSD depolama ile geliyor. Model performans yanında ses mevzusunda da oldukça iddialı ve bu mevzuda Huawei Türkiye şunları aktarıyor:

“MateBookX Pro, arka arkaya yerleşik planlanmış woofer ’lara sahip Huawei SOUND 6 hoparlörlerle donatıldı. Kombine olarak ses sistemi, dinleme tecrübesini daha da yükseltmek için çekici pespaye sesler ve pak yüksek tonlar sağlayabilir. Ses sistemi, 3D surround sesi genişletmek için Huawei ’nin ses yapılandırma algoritmalarıyla geçimli çalışır ve tecrübeye derinlik katar.

Yeni amiral gemisi dizüstü bilgisayar ayrıca, beş metrelik bir yarıçap içinde 360 derecelik ses alımını desteklemek için kenarları boyunca yeni bir tasarımda tertip edilmiş dört mikrofona sahip. Mikrofonlar, etraf seslerini ve yankılanmayı aktif bir biçimde en aza indiren AI hengame yasaklama algoritmaları ile kuvvetlendirilmiştir, böylece kullanıcılar arama yaparken her zaman en iyi biçimde ses iletirler.”

Dikkat toplamayı başaran gelişmiş modelin yüksek maliyeti hakkında ise işletme şunu aktarıyor: “MateBook X Pro, 11.295 TL ’ye varan MateView SE monitör, MatePad T10S tablet, kablosuz Slim Klavye, Bluetooth Mouse ve Sırt Çantası armağanları ile birlikte 45 bin TL maliyetle HUAWEI Online Mağaza üzerinden satışa sunuluyor.”

Huawei MateBook X Pro yanında bu da alakanızı çekebilir: Corsair ’den bükülebilir OLED oyuncu monitörü

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.