2 Kasım tarihinde tanıtılacak DJI Mavic 3 Classic sızdırıldı

27.11.2022
1
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
2 Kasım tarihinde tanıtılacak DJI Mavic 3 Classic sızdırıldı

Drone pazarının lideri DJI, ürün gamını büyütmeye devam ediyor. Bu sefer karşımızda 2 Kasım tarihinde tanıtılacak DJI Mavic 3 Classic var.

DJI Mavic 3 Classic, Roland Quandt tarafından çıkış evveli ayrıntılıca sızdırıldı. İşletmenin dediğimiz gibi 2 Kasım tarihinde resmileştireceği ürün, genel olarak büyük bir sürpriz ortaya koymuyor. Oldukça standart ancak oturmuş bir tasarıma sahip olan drone, katlanabilir yapıda olduğundan rahatlıkla taşınabilecek bir alternatif konumunda bulunuyor. DJI Mavic 3 ile neredeyse birebir aynı olan Mavic 3 Classic, DJI Mavic 3 ’deri değişik olarak bünyesinde bir telefoto kamera taşımıyor. Bunun yerine üründe tek bir 20 megapiksel Four Thirds CMOS sensörlü 24mm F2.8–11 kamera kullanılıyor.

Bu kamera ile yüksek nitelikli resimler ve maksimum 5.1K videolar çekebilecek Mavic 3 Classic, microSD üzerinde artırılabilen 8 GB dahili depolamaya sahip ve uslu telefon ya da özel hakimiyetçi ile yönetilebiliyor. 5.000 mAh piliyle maksimum 46 dakika boyunca havada kalabilen ve bu iyi bir değer olan model, DJI Mavic 3 ’deri daha ucuz bir alternatif olacak ve bu sayede daha geniş bir kitleye hitap edecek. Modelin sızdırılan tüm görsellerine buradan ulaşabilirsiniz.

DJI ’ın en basit drone modelleri bile artık oldukça gelişmiş vaziyette. Ancak drone pazarı daha önceki popülerliğinden çok uzakta bulunuyor. Koyulan yasaklar, artan maliyetler ve öbür bazı sebeplerden dolayı artık kullanıcılar bir drone satın almak istemiyor. Bu ürünler yurt dışına oranla Türkiye ’de daha da geride yer alıyor.

DJI Mavic 3 Classic yanında bu da alakanızı çekebilir: DJI imzalı yeni drone modeli

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.