Huawei Watch GT 3 SE uslu saat modeli Türkiye ’de satışa sunuldu

29.11.2022
10
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Huawei Watch GT 3 SE uslu saat modeli Türkiye ’de satışa sunuldu

Dikkat toplayan özelliklere sahip olan uslu saat modeli Huawei Watch GT 3 SE, bugün Türkiye ’de satışa sunuldu.

Dolaysız olarak buradan satın alınabilen Huawei Watch GT 3 SE uslu saat modeli için maliyet 3.699 TL seviyesinde yer alıyor. 46 mm gövde boyutu ve iki değişik renk alternatifi olan şık tasarımlı model, Huawei ’nin birçok öteki uslu saati gibi 2 haftaya kadar batarya ömrünü dikkat topluyor. Adaleli bir çizgisi olan Watch GT 3 SE, 1,32 inç 466×466 piksel AMOLED ekran üzerine kuruluyor ve kayış olmadan yalnızca 35 gramlık bir ağırlığa sahip. Başka Bir Deyişle çok hafif olan ve aynı zamanda 11 mm kalınlığı ile yüksek konfor getiren model, ekranını Corning Gorilla Glass sırça ile koruyor.

100 ’den fazla sporu otomatik olarak idrak ederek kayıt altına alan uslu saat, Huawei ’nin açıklamasına göre kullanıcıların hayati bedellerini doğru okumalarını sağlıyor. Huawei Türkiye bu mevzuda kendisi şunları aktarıyor: “Kendi geliştirdiği Huawei TruSeen 5.0+, Huawei TruSleep 3.0 ve öteki Tru acelesi sağlık izleme teknolojileri sayesinde WATCH GT 3 SE, kalp atış sürati, uyku niteliği, SpO2 ve stres seviyelerini izleyen çok doğrultulu sağlık izlemeyi yardımlar.

Doğru kalp atış sürati izleme sağlayan TruSeen 5.0+, eksiltilmiş sinyal kaybı oranıyla artırılmış bilgi kapasitesine sahiptir. Güçlü asalak önleyici ve hengame eksiltme tasarımıyla TruSeen 5.0+, hareket hengamesiyle daha iyi başa çıkabilir ve egzersiz yaparken kalp atış sürati ölçümünün doğruluğunu daha da iyileştirir.

TruSleep 3.0, uykuyu izlemek için kızılötesi ışığa dayalı sektör lideri teknolojiyi kullanan Huawei Tru serisinin bir başka parçasıdır. TruSleep 3.0, kullanıcının uyku vaktini otomatik idrak etme ve hafif uyku ile derin uyku da dahil olmak üzere kapsamlı uyku yapısını sunma gibi mevcut becerinin üzerine, uykunuzun niteliğini kaydolma gibi uyku takibinde daha iyi doğruluk sağlayan iyileştirmeler getiriyor.”

Huawei Watch GT 3 SE uslu saat yanında bu da alakanızı çekebilir: GMC imzalı adaleli elektrikli bisiklet HUMMER EV

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.