Her bisikleti elektrikli hale getiren yeni ürün: LIVALL PikaBoost

23.11.2022
23
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
Her bisikleti elektrikli hale getiren yeni ürün: LIVALL PikaBoost

Her bisiklet modelini elektrikli halen getiren ürünlerin rakamı çoğalıyor. Bu sefer çağdaş bir alternatif olan LIVALL PikaBoost karşımızda.

Günümüzde hemen satın alabileceğiniz çok rakamda elektrikli bisiklet modeli bulunuyor. Ancak bu modellerin maliyetleri çok uygun seviyede değil. Üst seviye özelliklere sahip bir olağan bisiklete sahipseniz onu özel mutasyon kitleri ile elektrikli hale getirmek, çoğu zaman yeni bir üst seviye elektrikli bisiklet satın almaktan daha ucuza geliyor. Bu bağlamda hazırlanan ürünlerden birisi olan LIVALL PikaBoost, istenilen hemen her bisikleti elektrikli hale getirebiliyor.

Direkt olarak selenin altına takılan ve arka lastiğe temas ederek gören yapan 3 kilogram ağırlığındaki LIVALL PikaBoost, bu sayede sürücülere kullanım süreci boyunca elektrik yardımı sağlayabiliyor. Minik olmayan ancak şık bir gövdesi bulunan ürün, bünyesinde değiştirilebilen yapıda 234 Wh batarya koliyi 18 x 18650 batarya hücre taşıyor. Suskun olduğu aktarılan elektrik motoruyla 250W efor getiren aygıt, şahıslara 30 kilometre ’ye kadar aralıksız pedal yardımı sağlıyor.

Sudan etkilenmeyen LIVALL PikaBoost, yakında Kickstarter üzerinde destek toplayacak ve bağış üzerinden satın alınabilecek. Yapılan açıklamaya göre ürünü elde etmek için yapılması gereken en düşük bağış ölçüyü 299 dolar seviyesinde olacak. Modelin pazara çıkış maliyeti ise 599 dolar olacak.

LIVALL PikaBoost bisiklet mutasyon kiti yanında bu da alakanızı çekebilir: İnsansı robot Ameca ve yapabildikleri

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.