Instagram reklamlarını kaldıran ücretsiz uygulama: The OG App

27.05.2023
7
Okuma Süresi: 4 dakika
A+
A-
Instagram reklamlarını kaldıran ücretsiz uygulama: The OG App

Sosyal medyanın en ehemmiyetli platformlarından Instagram için reklamları kaldıran The OG App adlı bir uygulama yayınlandı.

Instagram fiyatsız bir platform. Birçok fiyatsız platform gibi Instagram ’ın da kazanç elde etmek ismine reklamlara gereksinimi bulunuyor. Firma bu açıdan uygulamanın birçok yerinde karşımıza çok rakamda reklam çıkarıyor. Ancak bu reklamları görmek zorunda değilsiniz. Kısa zaman evvel The OG App adlı bir Android ve iOS Instagram ’ın bir cinsli yapmadığı iPad versiyonu da var uygulaması çıktı. Bu uygulamaya Instagram ’da kullandığınız hesap ile giriş yaptıktan sonra reklamları ortadan kaldırabiliyorsunuz.

Instagram ’ın resmi API sistemini kullanan başka bir deyişle bir sosyal ağ oluşturmayan ve bu surattan bir zaman sonra çalışmama / yasaklanma olasılığı bulunan The OG App, şu an iyi biçimde çalışıyor ve orijinalde yer alan “önerilen gönderiler / içerikler” kısmını da ortadan kaldırabiliyor. Bireylerin kendi özel akışlarını oluşturmasına da imkân tanıyan uygulamanın artta, Ansh Nanda ve Hardik Patil yer alıyor.

Bu arada çatı işletme Meta, aynı şahsa ait Facebook ve Instagram hesapları arasında süratli geçiş sunan yeni bir sistemin testlerine de başladı. Yakında herkes için sunulacak altta gösterilen yeni yarıyılda değişik uygulamalar ve bağlandığı hesaplar arasında basitlikle geçiş yapılabilecek.

We ’re introducing new features that make it easier to create, switch between and get notified for multiple profiles on @facebook and @instagram.https://t.co/JN1GXSPrFv pic.twitter.com/nztXYOoCMf

— Meta Newsroom @MetaNewsroom September 26, 2022

Instagram bugün bireylerin platformda satış ve alışveriş yapması için konulan Mağaza butonunun olmadığı bir alt menü tasarımı test etmeye de başladı. Birçok kullanıcıya sarih olarak test edilen bu yeni alt menü tasarım, bazı şahısları oldukça afallattı. Firma bu tasarımda Mağaza bvefatını ciddi anlamda geri tasarıya attı.

Bu testin şu an yapılıyor olması sürecin herkes için etkin edileceği anlamına gelmiyor. Ancak firma bu mevzuda kararlı görünüyor. İşletme lafçısı mevzuda “Instagram tecrübenizi basitleştirmek için devam eden çalışmalarımızın bir parçası olarak, az rakamda bireyle uygulamanın alt kısmındaki ana dolaşma çubuğunda birkaç farklılık test ediyoruz.” açıklamasını yapıyor.

Instagram ve The OG App uygulaması yanında yanında bu da alakanızı çekebilir: Etkileyici Porsche Müzesi içinde drone ile bir tur atın

The OG App

The OG App

Fiyat FiyatsızBoyut -Yükle App StoreFiyat FiyatsızBoyut 45MBYükle Google Play Store

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.