OnePlus Nord Watch akıllı saat için tasarım ve detaylar sızdı

23.04.2023
1
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
OnePlus Nord Watch akıllı saat için tasarım ve detaylar sızdı

Uzun zamandır yolda olduğu öğrenilen OnePlus Nord Watch uslu saat modeli için resmi tasarım ve teknik ayrıntılar sızdırıldı.

OnePlus, uslu saat pazarına ilk kere girmiyor. Şirketin ilk uslu saati ayrıntılarına burada yer verdiğimiz OnePlus Watch olmuştu. Şimdi ise daha çok maliyet-performansa odaklanılan Nord serisinden OnePlus Nord Watch geliyor. Tasarımını daha evvel düşük nitelikli küçük bir görsel ile gördüğümüz uslu saat, 91Mobiles ’ın sızıntısı ile bütün olarak karşımızda yer alıyor. Şimdilik yalnızca mavi ve siyah renklerde hazırlanan uslu saat, değişik değil ancak bizce oldukça şık görünüyor. Genel yapısı ile Apple Watch ’ları anımsayan ürün, yan tarafında büyük bir “crown” taşıyor. Fiziksel butonlara da sahip olan saat için bazı teknik sızıntılar da yapılmış durumda.

Kaynaklara göre modelde 1,78 inç AMOLED ekran yer alıyor ve bu ekran 2.5D kavisli sırça ile korunuyor. 10 günlük batarya ömrü sunabildiği aktarılan OnePlus Nord Watch, 105 değişik otomatik egzersiz modu taşıyor ve nabız yanında SpO2 ölçümü de yapabiliyor. Uyku ve stres ölçümü özellikleri de olan ürün, çok rakamda saat arayüzü getiriyor ve bayanlara müteveccih sağlık özelliklerini de es geçmiyor.

OnePlus resmi olarak Türkiye ’de olduğundan tanıttığı ya da tanıtacağı telefonlar ya da uslu saat gibi ürünler her zaman Türkiye satış olasılığı taşıyor. Ancak şirket uzun zamandır Türkiye ’ye yeni bir aygıt getirmiyor. Buna ek olarak daha önceki makinelerin sosyal medya reklamları ise etkin olarak sürüyor.

OnePlus Nord Watch yanında bu da ilginize sürükleyebilir: Ses getiren yarı insansı robot Ameca

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.