Netflix, Spotify için hazırladı: Resmi fragmanıyla “The Playlist”

27.05.2023
2
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Netflix, Spotify için hazırladı: Resmi fragmanıyla “The Playlist”

Çevrimiçi müzik pazarının en ehemmiyetli adı ve lideri Spotify için özel bir Netflix içeriği geliyor. The Playlist için resmi fragman yayınlandı.

Müzik sektörünü hakikat anlamda değiştiren Spotify, Netflix ’in “The Playlist” adlı yeni içeriğinin merkezinde yer alıyor. Yeni yayınlanan resmi fragmanını yukarıyada izleyebileceğiniz dizi için Netflix Türkiye şunu aktarıyor: “Daniel Ek liderliğindeki bir grup istekli genç teşebbüsçü, imkânsız gibi görünen bir hayali asıllaştırmak için bir araya kazanç. Emelleri, legal bir müzik yayını platformu oluşturarak müzik sanayisini ve dünyayı değiştirmektir. The Playlist 13 Ekim 2022 ’de Netflix ’te.”

Netflix, bu yeni içerik için daha evvel de şunu aktarmıştı: “Korsanlığın zirve yaptığı yarıyılda büyük işletmeler, çalkantılı müzik sektörünün durumunu önlemeye çalışıyordu. Bu dizi, dünya genelinde fiyatsız ve legal müzik yayını hizmeti sunarak tüm sektörde devrim yaratan İsveçli genç teknoloji teşebbüsçüsü Daniel Ek ve ortaklarını mevzu alıyor. “

Oyuncu kadrosunda Edvin Endre, Christian Hillborg, Ulf Stenberg, Joel Lützow, Janice Kamya Kavander, Gizem Erdoğan, Sofia Karemyr, Samuel Fröler, Valter Skarsgård ve Lisette Pagler gibi adların olduğu mini dizi The Playlist, 13 Ekim tarihinde ekranlara gelecek.

Spotify, en son Türkiye özelinde üzücü bir maliyet çoğalışı ile gündeme gelmişti. Daha evvel aylık 17,99 TL olan “Bireysel” abonelik koliyi 20,99 TL‘ye çıkarıldı. Daha evvel 23,99 TL olan aylık “Duo” koliyi için artık 27,99 TL verilmesi gerekiyor. Daha evvel 29,99 TL olan aylık “Aile” koliyi 34,99 TL‘ye çıkmış vaziyette. Talebe koliyi ise 8,99 TL ’den 10,49 TL‘ye çıkarıldı.

Spotify zammı yanında bu da alakanızı çekebilir: Sony ’nin yeni konsept elektrikli otomobil ile tanışın

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.