Otomobillere özel Apple onaylı ilk asıl MagSafe şarj cihazı tanıtıldı

11.01.2023
2
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Otomobillere özel Apple onaylı ilk asıl MagSafe şarj cihazı tanıtıldı

Otomobillere özel Apple onaylı ilk asıl MagSafe şarj cihazı görücüye çıktı. Bu çok geç kalınmış aygıtın artta Belkin şirketi yer alıyor.

Şu an piyasada bulabileceğiniz çok rakamda MagSafe ibaresine sahip otomobil içi kullanıma müteveccih iPhone şarj cihazı yer alıyor. Bu “MagSafe geçimli / özellikli” makinelerde Apple ’ın onayı bulunmuyor, bu aygıtlar yalnızca MagSafe için iPhone ’ların arttaki mıknatısları kullanarak Qi standardı üzerinden kablosuz şarj reelleştiriyor. Belkin şirketi tarafından hazırlanan ve Apple tarafından onaylanan “Belkin Boost Charge Pro Wireless Car Charger With MagSafe” ürünü ise resmi sertifika üzerinden MagSafe teknolojisini bütün olarak merkeze alıyor.

Birçok benzeri gibi otomobillerin havalandırma bvefatlarına takılması için planlanan alet, satışta olan “MagSafe geçimli / özellikli” aygıtlardan değişik olarak gerçekten 15W eforunda şarj gerçekleştirebiliyor. Söylendiği kadarıyla üçüncü parti çözümlerin çoğu bunu yapamıyor. Telefonları çok sağlam biçimde yakaladığı aktarılan ürün, iPhone ’ları dikey yanında yatay olarak da konumlandırabiliyor. Hareketli bir kafaya sahip olan makine, eforunu çakmak girişi üzerinden alabiliyor. Bu model AKILB-C bağlantı sayesinde powerbank gibi ürünlerden de efor çekebiliyor.

Yurt dışı maliyeti 99 dolar seviyesinde olan Belkin Boost Charge Pro Wireless Car Charger With MagSafe, ileride Türkiye ’de de satılacaktır. Model yurt dışında satın alanlara 14 Kasım tarihinde sevk edilmeye başlanacak.

İlk olarak iPhone 12 ’ler ile yaşamımıza giren teknoloji hakkında Apple daha evvel şunları aktarmıştı: “Teknoloji, kablosuz şarjı iyileştirerek daha iyi ve daha bereketli bir tecrübeye dönüştürüyor ve iPhone 12 modellerini harika bir biçimde bitiren ve kolay takılabilen aksesuarlardan oluşan yeni bir ekosistem oluşturuyor.

Kablosuz şarj bobininin çevresinde, hizalama ve yararlılık için optimize edilmiş bir mıknatıs grubu bulunan MagSafe, iPhone ’a benzersiz bir tecrübe getiriyor ve iPhone ’a her seferinde müthiş bir biçimde bağlanıyor. MagSafe ’li şarj makineleri bereketli bir biçimde 15 W ’a kadar efor sağlar ve mevcut Qi özellikli makinelerle de geçimlidir.

Şarj çözümleri arasında, iPhone ve Apple Watch ile kullanılmak üzere MagSafe Şarj Makineyi ve Duo Şarj Cihazının yanı gizeme, iPhone ’un arda kolayca oturan yeni silikon, ten ve transparan kılıflar ve bir ten cüzdan da bulunuyor.”

Apple onaylı ve Belkin imzalı ilk otomobillere özel asıl MagSafe şarj cihazı yanında bu da alakanızı çekebilir: Corsair ’den bükülebilir OLED oyuncu monitörü

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.