Logitech imzalı yeni bir oyuna özel kablosuz kulaklık sızdırıldı

16.04.2023
5
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Logitech imzalı yeni bir oyuna özel kablosuz kulaklık sızdırıldı

Kısa müddet evvel Logitech G FITS ismine sahip bir kablosuz kulaklık modeli sızdırıldı. Dikkat toplayan bir model yolda bulunuyor.

Logitech ’in ürün gamı gittikçe büyüyor. Kesintisiz olarak oyuncuların değişik lüzumlarına müteveccih çözümler hazırlayan, aynı zamanda profesyonel kullanıcıları ve olağan harcayıcıyı da unutmayan dev ekipman üreticisi, yakında karşımıza Logitech G FITS kablosuz kulaklık modeli ile çıkacak. Kulak içi formunda hazırlanan yukarıyadaki galeride görebileceğiniz ürün, silikon uç kısımlarında LED ışık taşıyor olmasıyla ilginç bir görüntü oluşturuyor.

91Mobiles tarafından yalnızca siyah ve beyaz renklerde sızdırılan oyunculara müteveccih G FITS kablosuz kulaklık modeli, yuvarlak hatlara sahip şarj özellikli bir hazne ile geliyor. Henüz teknik ayrıntıları belli olmayan ürün, PC yanında uslu telefon kullanımına da uygun olacak ve yüksek olasılıkla yalnızca pasif izolasyon getirecek. Ancak bu kesin değil. Üründe güçlü bir ANC sistemine de yer verilebilir.

Bu arada işletmeden oyuna ve oyunculara özel bir ekipman ürünü daha geliyor. Bu ürün “Logitech G Gaming Handheld” ismine sahip ve dolaysız olarak bulut oyunculuğa odaklanan bir portatif reyin konsolu. Şimdilik yalnızca beyaz renkte görünen makine, yapılan sızıntıya göre gücünü Snapdragon 720 operasyoncudan alıyor ve yalnızca 4 GB RAM‘e sahip.

Bu teçhizatlar elbette düşük ancak modelin bulut temelli yapısından dolayı Steam Deck gibi yüksek bir performansa gereksinimi bulunmuyor. Logitech ve Tencent Games tarafından geliştirilen ürün için görseller ve öteki ayrıntılar buradan yer alıyor.

Hepsine ek olarak bugün şirketin resmî sitesinde ekim ayında lanse edileceği iddia edilen yeni iPad Pro modellerine işaret eden bilgiler bulundu. Şirket yeni tabletlere müteveccih aksesuarlar için çalışıyor gibi görünüyor.

Logitech ve Tencent Games gelişmesi yanında bu da ilginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.