Netflix ve Ubisoft üç yeni mobil oyun için ortaklık kurdu

17.03.2023
3
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
Netflix ve Ubisoft üç yeni mobil oyun için ortaklık kurdu

Reyin tarafına büyük önemseyen Netflix, bu sefer Ubisoft ile ehemmiyetli bir ortaklık kurduklarını duyurdu. Üç değişik yeni reyin yolda.

Netflix uygulamasının içerisinden ulaşım sağlanabilen oyunlar önümüzdeki yarıyılda çoğalacak. Zira Netflix ve Ubisoft kısa süre evvel 2023 ’deri itibaren dünyanın en sevilen reyin serilerinden kimilerini Netflix ’e taşıyacak üç mobil reyin yaratmayı tasarladıklarını duyurdu. Mevzu hakkında yapılan resmî açıklamada bütün olarak şunlar aktarıldı: “Ubisoft ’un her sene tertip edilen dijital aktifliği Ubisoft Forward kapsamında duyurulan ve Valiant Hearts, Mighty Quest ve Assassin ’s Creed kâinatlarında geliştirilecek olan üç reyin, reklam ya da uygulama içi satın alımlar olmadan mobil aygıtlar üzerinden sadece dünya genelindeki Netflix azalarına özel sunulacak.

Ubisoft ’un bir hayli ödül kazanan Valiant Hearts ’ın devamı kalitesindeki yeni oyunu Valiant Hearts: The Great War, orijinal çekirdek takım tarafından idarenecek ve aynı Deoksirübo Nükleik Asit ’ya sahip olsa da yeni bir hikâye anlatacak. Reyin, Ocak 2023 ’deri itibaren abonelere sunulacak.

Eleştirmenlerin beğenisini kazanan The Mighty Quest for Epic Loot mobil oyununun ardından, The Mighty Quest yeni bir oyunla 2023 ’te Netflix ’te olacak. Bu sefer reyin, rogue eşi cinsten esin alarak serinin vurdulu kırdılı çatışma formatını tertemiz ve tekerrür tekerrür oynanabilir bir şekilde yaşama geçiren bir tecrübe sunacak.

Assassin ’s Creed hayranları ise, kendilerini Netflix ’te Assassin ’s Creed kâinatına birden fazla biçimde kaptırabilecek. Daha evvel açıklanan live action dizisine ek olarak, sadece Netflix ’e özel olarak tertemiz bir mobil reyin geliştiriliyor.

Netflix Türkiye, üyelik maliyetlerine yeniden zam yaptı

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.