Flickr için yeni kategori geldi: “Sanal Fotoğrafçılık”

05.04.2023
2
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
Flickr için yeni kategori geldi: “Sanal Fotoğrafçılık”

Dünyanın en büyük resim platformları arasında yer alan Flickr, sunduğu kategoriler arasına Sanal Resimcilik kısmını da ilave etti.

Özellikle profesyonel resimciler ve resim hobisini çok ciddiye alanlar tarafından kullanılan Flickr, değişen koşullara geçim sağlama mevzusunda ehemmiyetli bir adım attı. Şirket artık platformda bir “Sanal Resimcilik” kategorisi de sunuyor. Peki bu bütün olarak ne oluyor? Sanal Resimcilik de nedir? Bunun artta esasen oyunlar yer alıyor. Grafik niteliğine güvenen bir hayli oyunda artık gelişmiş manuel çekim ayarları sunulan bir “resim modu” bulunuyor. Bu sayede şahıslar direk olarak reyin cihanında etkileyici resimler sürükleyebiliyor ve bunları başkalarıyla paylaşabiliyor.

Sadece özel resim modları değil, fantastik seviyeye gelen grafikler sayesinde oyunların basmakalıp akışında da fantastik görüntüler alınabiliyor. Misalin yukarıyadaki resim yeni Microsoft Flight Simulator oyununun basmakalıp akışı içerisinde çekildi. Çoğu şahsın bu resmin reel olmadığını kavraması imkânsız durumda.

iPhone 14 Pro ’ların Dynamic Island ’ı bir prototip oyunda kullanıldı

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.