Mercusys ’ten erişim noktası destekli bütçe dostu menzil genişleticiler

14.05.2023
5
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
Mercusys ’ten erişim noktası destekli bütçe dostu menzil genişleticiler

Mercusys erim genişleticileriyle alakalı açıklamada bulundu. TP-Link ’in bütçe arkadaşı ağ markası Türkiye ’de satışta olan üç adet sinyal genişleticisinin aynı zamanda ulaşım noktası olarak kullanabileceğini belirtti.

Mercusys ’in ME10, ME20 ve ME30 model sinyal genişleticilerinde birer adet yerel ağ LAN girişi yer alıyor. Mercusys sinyal genişleticiler, doğru yere konumlandırılarak evin öbür noktalarına da Wi-Fi sinyallerinin erişmesini sağlıyor. Sinyal genişleticiler üzerlerinde yer alan LAN girişi sayesinde kablo ile ağa bağlanabilen aygıtların ağa ulaşması için de kullanılabiliyor. LAN girişine Ethernet kablosu ile uslu TV, PC, reyin konsolu gibi aygıtlar bağlanabiliyor. Sinyal genişleticiler kablolu bağlantıyı kablosuza dönüştüren bir ulaşım noktası olarak da kullanılabiliyor. Mercusys yetkilileri, kullanıcıların ürün seçimi yaparken gereksinimlerini doğru belirlemelerini ve bu lüzumlara en uygun ürünü seçmelerini öneriyor.

Mercusys ME30 ne gibi özellikler sunuyor?

Mercusys ME30, çift byemin takviyeyi sayesinde değişik uygulamaları iki byemin arasında dağıtarak ağ tıkanıklığını da yasaklıyor. Ayarlanabilir yüksek hasılatlı antenleri bünyesinde btemizleten makine bu sayede Wi-Fi kapsama alanını genişletiyor. Prize takılarak kullanılan makine, yönlendirici ya da modemden aldığı sinyalleri evin öbür bvefatına yüksek süratte iletiyor. Makine, çift byeminde toplam 1.200 Mbps ’ye varan süratlere ulaşabiliyor.  Makine hakkındaki öbür ayrıntılara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Ailenin en uygun maliyetli modeli ME10 ’un maliyeti 215 TL, ME20 ’nin maliyeti 329 TL, ME30 ’un maliyeti ise 398 TL.

Alakanızı çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.