P50 Pocket S yanında Huawei Watch GT Cyber da geliyor

14.02.2023
2
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
P50 Pocket S yanında Huawei Watch GT Cyber da geliyor

2 Kasım tarihinde Huawei P50 Pocket S katlanabilir uslu telefon yanında uslu saat Huawei Watch GT Cyber da olacak.

Huawei Watch GT Cyber, işletmenin pazarda çok dikkat toplayacak en yeni üst seviye uslu saati olacak. Firmanın diğer birçok modeli gibi yuvarlak tasarımı benimseyen ürün, Huawei ’nin paylaştığı posterler yanıltmıyorsa ana gövdeden ayrılabilecek yapıda tasarlanmış. Bu sayede saat sadece kayış değil değişik gövde seçenekleriyle beraber de özelleştirilebilecek gibi görünüyor. Büyük markalardan kimse böyle bir yolu seçim etmiyor ve bu tasarı doğru anlaşılıyorsa gerçekten eksantrik görünüyor. Uslu saatleri teknik olarak oldukça iyi olan Huawei, böyle bir seçim ile bireylere uzun süre sıkılmadan kullanabilecekleri bir giyilebilir makine sunabilir. Bu yapı sayesinde Watch GT Cyber modeli her stile daha geçimli hale getirilebilir.

Yolda olan Huawei P50 Pocket S ise yapılan sızıntılara göre en az altı değişik renkte tanıtılacak ve ismi öyle olmasa da bir “Lite” sürüm olacak gibi görünen katlanabilir telefon, orijinal sürümden değişik olarak arkasında bir ekran taşımıyor. Leica ortaklığı bittiği için kamera odaklı XMAGE markasını temel alacak P50 Pocket S, daha evvel sızdırılan bir resmi poster paylaşımına göre 120 Hz OLED ekrana sahip.

HarmonyOS 3 işletim sistemi üzerine kurulacak Huawei P50 Pocket S, sızıntılara göre eforunu 5G desteği olmayan Snapdragon 778G harekâtçıdan alıyor. 256 GB ve 512 GB dahili depolama seçenekleri sunulacak telefon, yurt dışında 256 GB için takribî 1.000 dolar, 512 GB özelinde ise takribî 1.500 dolarlık bir maliyet ile raflara çıkarılabilir.

Huawei P50 Pocket S ve Huawei Watch GT Cyber yanında bu da alakanızı çekebilir: Franky Zapata ’dan yeni hava taşıtı

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.