Huawei MateBook 16s Türkiye ’de satışa çıktı

18.04.2023
3
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
Huawei MateBook 16s Türkiye ’de satışa çıktı

Huawei, Türkiye ’deki ürün gamını geliştiriyor. Bu sefer Huawei MateBook 16s modelinin Türkiye ’de satışa çıktığı duyuruldu.

Oldukça şık tasarımlı Huawei MateBook 16s için Huawei Türkiye özet olarak şunları aktarıyor: “MateBook 16s çekici 16 inç ekrana, yüzde 90 ekran-gövde oranına, 3:2 en boy oranına ve hatasız çözünürlük için FullView ekrana sahip. Ayrıca düşük mavi ışığa ve titreşimsiz, çift göz gözetmeli ekrana sahip olmasının yanında Intel ’in en yeni ve yüksek performanslı 12. Nesil i9 harekâtçılarını kullanarak her türlü zorlu başarım gerektiren işin altından rahatlıkla kalkabilir.”

Dolaysız olarak uzaktan çalışma odağında hazırlanan ve tüm temel gereksinimlerin altında rahatlıkla kalkabilecek bir alternatif olan model, 16 inç ekranı ile geniş bir çalışma alanı sunuyor. “Uzaktan çalışma ve eğitime müteveccih küresel bir hareketle beraber, büyük ekranlı, yüksek performanslı, hafif dizüstü bilgisayarlara müteveccih artan bir arz var.” diyen firma, oldukça ince çerçeveler ile planladığı modeli MateBook 16s ile özellikle uzaktan çalışan bireyler arasında dikkat toplayacak gibi görünüyor.

Beklenen Windows 11 2022 aktüellemesi çıktı

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.