Netflix, kasım ayında bu yeni içerikleri yayınlayacak [Video]

01.05.2023
3
Okuma Süresi: 4 dakika
A+
A-
Netflix, kasım ayında bu yeni içerikleri yayınlayacak [Video]

Netflix, kasım ayında yayınlayacağı yeni içerikleri bir video ile karşımıza çıkardı. Önümüzdeki ay hoş geçecek.

Netflix tarafından yapılan paylaşıma göre platforma 3 Kasım tarihinde Blockbuster dizisi, 11 Kasım tarihinde Down To Earth With Zac Efron: 2 Sezon Down Under dizisi ve yerli Kal filmi, 4 Kasım tarihinde Lookism dizisi ve Enola Holmes 2 filmi, 9 Kasım tarihinde Fifa ’nın İç Suratı dokümansalı ile The Crown 5. sezon, 10 Kasım tarihinde Noel Çarpması filmi, 14 Kasım tarihinde Dr. Phil Stutz dokümansalı, 16 Kasım tarihinde Mucize filmi, 17 Kasım tarihinde çok merak edilen 1899 dizisi ile Death To Me 3.sezon, 18 Kasım tarihinde Seçkine 6. sezon, Hayaller Diyarı filmi ve The Cupherad Show 3. kısım, 23 Kasım tarihinde Wednesday dizisi ile Yüzücüler filmi ve son olarak 30 Kasım tarihinde Sırlı Hadiseler 2. sezon eklenecek.

Burada en çok The Crown 5. sezon dikkat topluyor ve yeni sezon hakkında Netflix Türkiye şunları aktarıyor: “Dizinin bu sezonunda yeni bir yarıyıla girilirken; 90 ’lar Britanyası ’nda rolleri kamuoyu tarafından sarih bir biçimde sorgulanmaya başlanan Krallık Ailesi, muhtemelen o güne kadarki en zorlu zamanlarını geçirecektir. Krallık Ailesi için oldukça çalkantılı geçen bu yarıyıl; gazeteciler, yaşam öykü yazarları ve tarihçiler tarafından belgelendi ve açıklandı. Prenses Diana ’yı canlandıran Elizabeth Debicki, 5. sezonun 90 ’larda geçmesinin avantajını şu biçimde açıklıyor:

The Crown ’ın tüm sezonlarından şimdiye kadarki yolculuğuna baktığımızda, 90 ’lar dünyasında böylesine tarihi figürleri oynamanın en harika yanı, bu yarıyılın Krallık Ailesine dair elimizde görsel açıdan en fazla içeriğin olduğu yarıyıl olması. 90 ’larda her şey filme alınmaya başlandı ve aynı zamanda 24 saatlik haber yayınlarının ilk ortaya çıktığı yarıyıldı, bu surattan elimizde mucizevi ölçüde ulaşıma sarih içerik var.

Prens Charles ’a hayat veren Dominic West ise oyuncu kadrosunun her iki sezonda bir değişmesi hakkındaki düşüncelerini şu biçimde dile getiriyor: İnsanlar, her iki sezonda bir oyuncu kadrosunun değiştiğini gördüğü için bunun bir taklit olmadığını kavradıklarını düşünüyorum. Bunu tarihi figürleri birebir taklit etmekten ziyade çağrıştırmak olarak düşünebiliriz.

Kraliçe II. Elizabeth ’e hayat veren Imelda Staunton ise canlandırdığı figür gibi seyircisine karşı görevini yerine getirdiğini umarken; bu mevzuyla düşüncelerini Hoş olan şey, insanların benim için ‘Onu gerçekten Kraliçe olarak görmeyi dört gözle bekliyorum. ’ demesi. Umarım insanların bu anlamdaki temennilerini karşılayabilirim. laflarıyla sözcüklere döküyor.”

1899

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.