Oyuna özel RGB ’li soundbar: “Razer Leviathan V2 X”

18.04.2023
15
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Oyuna özel RGB ’li soundbar: “Razer Leviathan V2 X”

Reyin pazarının en ehemmiyetli teçhizat sağlayıcılarından Razer, bugün ürün gamına oyunculara özel geliştirdiği Razer Leviathan V2 X soundbar modeline ilave etti.

Oyunculara özel hoparlör ve kulaklık modelleriyle ses mevzusunda yüksek tecrübe edinen Razer, geçtiğimiz aylarda karşımıza Leviathan V2 ile çıkmıştı. Dış görünüşü genel olarak sade olan ancak RGB aydınlatma ile dikkat toplamayı başaran ürün, THX Uzamsal Ses sunan alandaki ilk çözüm olarak dikkat toplamıştı. Razer ’ın resmî açıklamasına göre iki bütün aralıklı sürücü, iki pasif radyatör, iki tweeter ve düşük sesli bir subwoofer ile donatılan Razer Leviathan V2, net tiz ve derin güçlü bas sağlıyordu. Kablosuz kullanım için Bluetooth 5.2 bağlantı takviyeyi bulunan soundbar, bugün daha düşük maliyetli bir kardeşe kavuştu.

Yeni tanıtılan model Razer Leviathan V2 X, abisi ile benzer yapıyı sürdürüyor ve RGB aydınlatma ile monitör altında dikkat toplayacak bir alternatif oluyor. Daha küçük planlanan, bu açıdan masada daha az yer kaplayan ürün için Razer kendisi şunları aktarıyor:

“İki bütün kapsamlı sürücü ve iki pasif radyatörle kompakt bir PC reyin soundbar ’ı olan Leviathan V2 X, tüm cümbüş lüzumlarını karşılayacak bir ses tecrübeyi için üst düzey netlik ve derinlik sunuyor. Sadece 400 mm uzunluğunda olan Leviathan V2 X, çoğu monitörün altına harikulade bir biçimde sığar ve kullanıcılara dağınıklıktan temizletilmiş bir masaüstünde geniş, odayı dolduran bir ses tecrübeyi sunar.”

AKILB-C ile bağlantı kuran ve 90 dB maksimum ses çıkışı verebilen ürün, ayrıca Bluetooth 5.0 üzerinden kablosuz olarak da görev yapabiliyor. Leviathan V2 için açıklanan yurt dışı satış maliyeti 250 dolar seviyesinde yer alıyordu. Razer Leviathan V2 X içinse 100 dolarlık bir maliyet veriliyor.

Razer Leviathan V2 X yanında bu da alakanızı çekebilir: Samsung imzalı enteresan projektör Freestyle

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.