OPPO Enco Buds2 kablosuz kulaklık Türkiye ’de satışa sunuldu

06.01.2023
2
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
OPPO Enco Buds2 kablosuz kulaklık Türkiye ’de satışa sunuldu

Teknoloji devi OPPO, Türkiye ’deki ürün gamını büyütüyor. Artık OPPO Enco Buds2 kablosuz kulaklık da Türkiye ’de elde edilebiliyor.

OPPO ’nun Türkiye ’de sattığı çok rakamda kablosuz kulaklık bulunuyor. Yüksek olasılıkla Türkiye pazarında en çok sattığı ürün gamı kulaklıklar olan işletme, dediğimiz gibi artık OPPO Enco Buds2 kablosuz kulaklık modelini de Türkiye ’de kullanıcılar ile buluşturuyor. Bu model hakkında OPPO Türkiye şunları özetliyor: “10 mm çapında titanyum sürücüler ve Enco Live stereo efekti ile üretilen asıl kablosuz kulaklıklar, ritimli müzik beğenenlere derin baslar sunuyor.

Enco Buds2 ayrıca şarj kolisiyle 28 saate kadar kullanım zamanına, binaural düşük gecikmeye ve uslu dokunmatik hakimiyetlere sahip. Tesirli performansı ve kullanımı kolay hakimiyet özellikleriyle Enco Buds2, asıl kablosuz kulaklık arayanlar için doğru bir tercih olarak öne çıkıyor.

Derin baslar ve uzun batarya ömrü sunmanın yanı gizeme Enco Buds2, nitelikli arama sesi, düşük gecikme süresi ve kullanışlı uslu hakimiyetlerle geliştirildi. OPPO Enco Buds2, insan seslerini zinde olarak takip etmek ve asıl zamanlı olarak konuşmaları arka tasarı seslerinden ayırmak için Suni Akıl Derin Hengame Temkine özelliğine sahip. “

OPPO Türkiye tarafından yapılan açıklamaya göre yalnızca beyaz renge sahip kablosuz kulaklık modeli OPPO Enco Buds2 ’nin nasihat edilen satış maliyeti Katma Değer Vergisi dahil 699 TL seviyesinde yer alıyor.

OPPO Enco Buds2 kablosuz kulaklık yanında bu da alakanızı çekebilir: OPPO ’nun hazırladığı esrarengiz telefon konsepti

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.