Netflix duyurdu: “TUDUM geri dönüyor” [Video]

08.04.2023
3
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Netflix duyurdu: “TUDUM geri dönüyor” [Video]

Popüler içerik sevisi Netflix, bugün bir defa daha TUDUM: Hayranlara Müteveccih Küresel Netflix Faalliği ile gündemde.

Mevzu hakkında dev şirket yaptığı açıklamada şunları aktardı: “TUDUM geri dönüyor! Geçtiğimiz sene 184 farklı ülkeden 25 milyonu aşkın Netflix hayranının takip ettiği beynelmilel çevrimiçi aktiflik, 24 Eylül Cumartesi günü hakikatleşecek 5 küresel aktiflik ile hayranların karşısına çıkacak. Netflix yıldızları ve yaratıcıları ile reelleştirilen müzakerelerin yanı gizeme özel haberler, daha evvel paylaşılmamış görüntüler, fragmanlar ve ilk görsellerle dolu coşkulu bir gün geçirmeye konuksunuz.

Fiyatsız olarak hakikatleşecek çevrimiçi aktiflik, 120 ’yi aşkın Netflix dizisinin, filminin, özel içeriklerinin ve oyunlarının yanı gizeme işletme çatısı altında buluşan 200 ad ile Netflix hayranlarını eğlendirip onurlandıracak.

Nasıl İzlenir? TUDUM, 24 Eylül ’de hayranlarını dünya çapında büyük bir yolculuğa çıkaran beş aktiflikle dört kıtaya dağılacak.

-Türkiye saatiyle 05.00 – TUDUM, ilk olarak Güney Kore ’den coşku verici bir şovla başlayacak.

-Türkiye saatiyle 08.30 – Hayranlar, Hindistan ’dan uzanarak yeni cümbüşlerin kapılarını aralayacak.

-Türkiye saatiyle 20:00 – Değişik ülkelerden sürprizler de dahil olmak üzere iki bvefata ufalamış biçimde yayınlanacak olan TUDUM ’un ilk bvefatı Amerika ve Avrupa ’da, ikinci bvefatı da saat 21:30 ’da Latin Amerika ’da yayınlanacak.

-25 Eylül, Türkiye saatiyle 07:00 – Japonya ’daki yıldızlar, TUDUM ’ın kapanışını Japon cümbüş kavrayışına göre kutlayarak kapatacak.

Seni Neler Bilave ediyor? TUDUM: Hayranlara Müteveccih Küresel Netflix Faalliği, işletmenin YouTube kanallarından dünya çapında 29 farklı dil alternatifi ile izlenebilir. Bu küresel aktiflik ile alakalı en son haberler için Netflix ’in resmi hayran sistesini, Tudum.com/event ziyaret edebilirsiniz. Aktiflikte yer alacak üretimlerin ve ünlü adların listesi için takipte kalmayı ve takvimlerinizde 24 Eylül tarihini şimdiden işaretlemeyi unutmayın!  “

Netflix TUDUM yanında bu da alakanızı çekebilir: Franky Zapata ’dan yeni hava taşıtı

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.