PlayStation DualSense Edge oyun kumandası için fiyat verildi

15.05.2023
5
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
PlayStation DualSense Edge oyun kumandası için fiyat verildi

Geçtiğimiz aylarda karşımıza çıkan Sony imzalı PlayStation DualSense Edge için saklanan maliyet yaftayı bugün açıklandı.

Oyunu çok ciddiye alan şahıslara odaklanan Xbox Seçkine rakibi PlayStation DualSense Edge reyin kumandası, PS5 için en gelişmiş seçenek konumunda yer alıyor ve yurt dışında 26 Ocak itibarıyla 199 dolardan satışa sunuluyor. Pazara çıkışı uzun sürecek ürünşöhret, Türkiye maliyeti henüz paylaşılmıyor zira şimdi verilecek bir maliyetin ocak ayına kadar ciddi biçimde değişme olasılığı bulunuyor. Üzerinden geçmek ismine ilk tanıtıldığı andan itibaren dikkat toplayan hakimiyetçi, değiştirilebilen analog hakimiyetçiler taşıyor, özelleştirilebilen ekstra butonlar Arkada getiriyor ve söylendiği kadarıyla daha iyi bir tutuş sunuyor.

Yukarıdaki kısa videoda içerisinde de görebileceğiniz reyin kumandası, söylendiği kadarıyla beş değişik profil üzerinden kişiselleştirilebiliyor ve DualSense ’in sunduğu tüm özelliklerin üstüne oyuncu ile daha fazla bağlantı kuran bir seçenek konumunda yer alıyor. Model satın alındığı zaman hemen alttaki taşıma çantası ve ekstra aksesuarlar ile geliyor:

Sony ’nin PlayStation tarafında henüz maliyetini vermediği bir PS5 aksesuarı daha bulunuyor. Bu ürün sanal gerçeklik başlığı Sony PlayStation VR2 ve yapılan açıklamaya göre 2023 ’şöhret başında resmi olarak satışa sunulacak.

Bu ürün ilk çıktığında 20 ’den fazla büyük sayılacak oyuna ev sahipliği yapacak bilgisi verilmişti. İlk düzeyde Resident Evşehir Village, The Walking Dead: Saints and Sinners Ch2, No Man ’s Sky ve Horizon Franchise gibi imaller ile sınanacak ürün, açıklandığı kadarıyla VR için özel olarak üretilmeyen imallerde de kullanılabilecek.

PlayStation DualSense Edge yanında bu da ilginizi Çekebilir: Çok ses getiren yarı insansı robot Ameca

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.