Xbox Game Pass içine eklenecek yeni oyunlar [18 Ekim]

16.05.2023
11
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Xbox Game Pass içine eklenecek yeni oyunlar [18 Ekim]

Microsoft, Xbox Game Pass servisi içerisine gelecek yeni oyunları açıkladı. Yeni oyunlar genel olarak beğeni topladı.

Xbox Game Pass servisi, oyuncular arasındaki popülerliğini artırmaya devam ediyor. Aylık ödeme ile 100 ’den fazla oyuna sınırsız olarak ulaşım sunan servis, işletme tarafından yeni uyuşmalar odağında sürekli olarak aktüelleniyor. Bu aktüellemeler ile servise yeni oyunlar ilave ediliyor, bazı oyunlar ise uyuşma bitince çıkarılıyor. Peki servise yakında hangi oyunlar dahil edilecek? Hangi oyunlar çıkarılacak? Bu mevzuda paylaşılan 18 Ekim tarihli resmî liste şöyle:

Amnesia: Collection Bulut, Konsol ve PC – 20 Ekim
-Amnesia: Rebirth Bulut, Konsol ve PC – 20 Ekim
-Phantom Abyss Bulut, PC ve Xbox Series X|S – 20 Ekim
–Soma Bulut, Konsol ve PC – 20 Ekim
-Persona 5 Royal Bulut, Konsol ve PC – 21 Ekim
-Frog Detective: The Entire Mystery PC – 27 Ekim
–Gunfire Reborn Bulut, Konsol ve PC – 27 Ekim
Signalis Bulut, Konsol ve PC – 27 Ekim

31 Ekim itibarıyla Game Pass ’deri bölecek oyunlar ise şunlar:

-Alan Wake: American Nightmare Konsol ve PC-Backbone Bulut, Konsol ve PC-Bassmaster Fishing 2022 Bulut, Konsol ve PC-Nongunz: Doppelganger Edition Bulut, Konsol ve PC-Project Wingman Bulut, Konsol ve PC-Second Extinction Bulut, Konsol ve PC-Sniper Seçkine 4 Konsol ve Bulut-The Forgotten City Bulut, Konsol ve PC

Anekdot: Game Pass ’deri çıkacak olan oyunları çıkmadan evvel indirimle satın alabiliyorsunuz.

Game Pass servisine Türkiye ’de konsol ve bilgisayar için aylık 29,99 TL‘ye abone olabiliyorsunuz. Servisin her şeye sahip “Ultimate” koliyi ise konsol ve bilgisayar için aylık 44,99 TL‘ye elde edilebiliyor. Bu arada Xbox Live Gold üzerinden tek seferde 3 senelik Game Pass Ultimate sahibi olmak da muhtemel. Microsoft sıradanda bu kadar uzun süreli abonelik satmıyor.

Türkiye ’de Game Pass ’in bulut esasındaki kullanımı ise bulunmuyor. Xbox Cloud Gaming Eski ismiyle xCloud sisteminin Türkiye ’de ne zaman açılacağı ise üzücü biçimde hali hazırda bilinmiyor. Bu sistemin gelmesi uzun zamandır isteniyor çünkü Türkiye ’de çoğu şahıs yeni nesil oyunları oynayacak eforda aktüel sistemlere sahip değil. Ayrıca Türkiye ’de reyin maliyetleri de mucizevi yüksek seviyede yer alıyor.

Bu arada Game Pass için artık bir “dostlar ve aile planı” da bulunuyor. Onun ayrıntılarına ise dolaysız olarak buradan ulaşabilirsiniz.

Xbox Game Pass yeni oyunları yanında bu alakanızı çekebilir: Geleceğin robotlarını dans ederken izleyin

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.