Samsung, hazırladığı yeni özellikleri önceki nesil cihazlara da getirdi

12.03.2023
7
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Samsung, hazırladığı yeni özellikleri önceki nesil cihazlara da getirdi

Samsung, Z Fold4 ile Z Flip4 ve Galaxy Watch5 çabuksu için sunduğu yeniliklerin kimilerini evvelki nesillere de getirdiğini duyurdu.

Bu mevzuda Samsung Türkiye şunları aktardı: “Samsung, halihazırda Galaxy Z Fold4 ve Galaxy Z Flip4 aygıtlarda sunduğu en yeni One UI 4.1.1 arayüzü ile Galaxy Watch5 serisinde bulunan One UI Watch4.5 uslu saat arayüzünü, evvelki model Galaxy sabredebilir aygıtlar ve uslu saatler için de kullanılabilir hale getirdi. Samsung ’un 5 Eylül ’den itibaren sunduğu yazılım aktüellemeleri, şu an için Galaxy Z Fold3 ve Galaxy Z Flip3 modelleri için indirilebiliyor.

İşletme, aktüellemelerin ilerleyen yarıyılda safhalı olarak tüm ülkelerde indirilmeye başlanacağını belirtiyor. One UI 4.1.1 yükseltmesi ayrıca, Galaxy Z Fold2, Z Flip ve Z Fold modellerine de indirilebilecek. One UI Watch4.5 arayüzü ise Galaxy Watch4 ve Galaxy Watch4 Classic modellerinde kullanılabilecek. Ayrıca, Galaxy Watch3 ve Galaxy Watch Active2 kullanıcıları da yeni bir yazılım aktüellemesiyle One UI Watch4.5 arayüzünün bazı özelliklerine sahip olacak. ”

Samsung, yeni özellikler için ayrıntılı olarak şunları paylaştı: “Galaxy Z çabuksu aygıtlar, kullanıcıların bir uslu telefonla yapabileceklerini değiştirerek, üretkenlik ve yaratıcılık mevzusunda hudutları yine tanımlıyor. One UI 4.1.1 aktüellemesiyle beraber gelen yeni özellikler sayesinde zati son derece güçlü olan aygıtlar artık daha sezgisel hale geliyor.

Galaxy Z çabuksu, makine kapağı ister sarih, ister dayanmış olsun, her gidişatta işlevselliği ve mobil tecrübeyi artıran bir yaklaşımla dönüşüyor. Kullanıcılar, yeni Vazife Çubuğunu kullanarak artık uygulamalara çok daha seri ulaşabiliyor, uygulamalar arası geçişleri çok daha süratli yapabiliyor. Vazife Çubuğu, kullanıcılara lüzumu olan her şeyi, alışık oldukları PC özellikleri ile sunuyor. 

Marmara Üniversitesi merkezli hack hadiseyi yeniden gündemde

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.