Samsung, iPhone 14 odaklı olduğu düşünülen reklam ile gündemde

07.02.2023
9
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
Samsung, iPhone 14 odaklı olduğu düşünülen reklam ile gündemde

iPhone 14 ailesi tanıtıldıktan hemen sonra Samsung üstü kapalı bir yollama yaptığı Galaxy Z Flip4 reklamı yayınladı.

Samsung, iPhone 14 ailesi tanıtılmadan evvel hemen altta izleyebileceğiniz bir reklam filmini yayımlamıştı. Bu ses getiren reklam filminde Türkiye ’de de sattığı Galaxy Z Fold4 ve Galaxy Z Flip4 ’şan getirdiği inovasyonlara değinen Samsung, video içerisinde sarih olarak “Bu yenilikler yakında bir iPhone ’a gelmeyecek” demişti.

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung burada katlanabilir yapı, 108 megapiksel kamera, 100x “Space Zoom” gibi yeniliklerden bahsediyor ve iPhone 14 ’leri bilave etmeyin gelin Galaxy Z Fold4 ve Galaxy Z Flip4 alın diyor. Buna benzer sayılacak bir reklam filmi de iPhone 14 ’ler tanıtıldıktan hemen sonra yayınlandı.

Yukarıyada izleyebileceğiniz Apple faalliğinden hemen sonra YouTube ’a düşen reklam, dolaysız olarak Türkiye ’de de satılan Galaxy Z Flip4 üzerine kuruluyor. Burada Galaxy Z Flip4 sahibi bir şahıs, yüksek olasılıkla iPhone kullanan dostuna yeni katlanabilir telefonunu tanıtıyor. Bu dost telefona baktıktan sonra “Asla Samsung ’a geçmem telefonumu beğeniyorum” cevabını veriyor. Ancak bu dost video sonunda katlanamayıp bir Galaxy Z Flip4 satın alıyor.

Bu reklam ile üstü kapalı olarak bir defa daha “iPhone 14 almayın Galaxy Z Flip4 alın, Flip tarafına katılın” diyen Samsung, hatırlarsınız Apple ’ı daha evvel de yayınladığı çok rakamda reklam ile tenkit etmişti. Apple ’la senelerce iPhone ’lardaki çentik ile dalga gelen Samsung, daha sonra kendi geliştirdiği tablet modeline bir çentik koymuştu.

iPhone 14 acelesi ve Samsung reklamı yanında bu da alakanızı çekebilir: Apple Mac Studio ve Studio Display

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.