Sony, Gran Turismo filmi için çekimlere başladı

14.12.2022
4
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
Sony, Gran Turismo filmi için çekimlere başladı

Sony, hoşlanılan özel PlayStation oyunlarını ekranlara taşıma mevzusunda büyük tasarılar yapıyor. Gran Turismo filmi de geliyor.

Sony tarafından PlayStation stüdyolarından çıkarılan özel oyunlar, hep söylediğimiz gibi harika öykülere ve kişiliklere sahipler. Bu sanat yapıtlarını yalnızca oyunlar ile sınırlamak istemeyen şirket, değişen koşullar ışığında ciddi odak metamorfozu reelleştiriyor. Bu oyunların kimilerini PC ’ye getirmeye başlayan işletme, aynı zamanda Netflix gibi işletmeler ile özel film / dizi uyuşmaları da yapıyor. Bu alandaki en çok merak edilenlerden işlerden birisi yarış odaklı Gran Turismo filmi. İşte bu film için çekimler kısa müddet evvel başladı.

Bu ehemmiyetli büyüme hakkında Sony Pictures ’deri gelen ilk açıklama bütün olarak şöyle oldu: “Gran Turismo filminin çekimleri başladı. Film, bir dizi yarış turnuvasını kazanarak hakikat bir profesyonel yarış kaptanı olmayı başaran Gran Turismo oyuncusu Jann Mardenborough ’nun esin verici hakikat hikayesini direniyor.”

Filming is now underway on #GranTurismoMovie – based on the inspiring true story of a Gran Turismo player, Jann Mardenborough, who won a series of gaming competitions leading him to become an actual professional racecar driver. 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.