Türkiye fiyatı açıklanan Realme Buds T100 kablosuz kulaklık ve öne çıkan özellikleri

16.05.2023
19
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
Türkiye fiyatı açıklanan Realme Buds T100 kablosuz kulaklık ve öne çıkan özellikleri

Realme yeni kablosuz kulaklık modelini Türkiye ’de satışa sundu. Realme Buds T100 olarak adlandırılan model 10 mm dinç bas sürücüleriyle güçlü bir ses performansı vadediyor.

PEEK+TPU titanyum kaplı kompozit kapak diyaframlar derin ve tabakalı bir bas sesine ihtimal sağlıyor. AI ENC arka tasarı hengamesi önleyici algoritma ise hem etraftan gelen sesleri önlüyor hem de mikrofonda konuşma dışındaki sesleri yasaklıyor. Ses kuvvetlendirme modu ise daha güçlü baslar ve net vokaller için ses seviyesini 102 dB ’e kadar yükseltiyor. Ses algoritması Dirac iş birliğinde geliştirilen kulaklık Realme Link uygulaması üzerinden kullanılabiliyor. realme Buds T100 sadece müzik ve aramalar dışında oyunlarda da güçlü bir performans sunuyor. Reyin Modu faal hale getirildiğinde Buds T100 88 ms düşük gecikme ile çalışarak akıcı bir reyin tecrübesine destekçi oluyor. Buds T100 dokunmatik hakimiyetleri ve elverişli tasarımıyla da dikkat topluyor. IPX5 dayanıklılık sertifikasına sahip olan kulaklık bu sayede suya karşı da dayanıklı.

Realme Buds T100 kablosuz kulaklığın maliyeti ne kadar?

Batarya kapasitesi 400 mAh olan kulaklık bütün dolu bataryayla 28 saate varan kullanım ihtimali sunuyor. Kulaklık yüzde 100 şarjla 6 saate kadar kullanım olanağına sahip. Türkiye ’de piyasaya sürülen modelin satış maliyeti ise 499 TL.

Alakanızı çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.