Huawei Nova 10 serisi için resmi Türkiye satışı başladı

21.05.2023
5
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
Huawei Nova 10 serisi için resmi Türkiye satışı başladı

Huawei Nova 10 ve Nova 10 Pro için resmi Türkiye satışı bugün başladı. Huawei Türkiye telefonlar için bazı fırsatlar sunuyor.

Tüm detaylarına burada yer verdiğimiz Huawei Nova 10 ve Nova 10 Pro için geçtiğimiz hafta büyük bir satış kanalında satış başlamıştı. Telefonlar şimdi ise dolaysız olarak Huawei Türkiye ’nin resmi satış kanalından elde edilebilir hale geldi. Dikkat toplayan modeller hakkında Huawei Türkiye şu özeti aktardı: “10. nesil nova Acelesi, HUAWEI nova tasarımını servet alarak yenilikçi tasarımı ve son teknoloji emekçiliği bir araya getiriyor. Göz kamaştırıcı ve şık Star Orbit Ring sıradan tasarımını üstlenen uslu telefonlar, ön kamera özelliklerini geliştirerek, nova kullanıcılarının trendi gözetirken kendilerini daha güvenle ifade etmelerini sağladı.”

Peki maliyetler? Huawei Türkiye ’nin bu mevzudaki açıklamaları ise şöyle oldu: “Huawei Online Mağaza üzerinden nova 10 Acelesi telefonlar satın alan kullanıcılara FreeBuds 4i ve 6 ay uzatılmış Garanti hediye ediliyor. Böylece kullanıcılar makinelerinin garanti vaktini 2,5 seneye çıkartıyorlar.

Ayrıca nova 10 Acelesi telefon ile birlikte Watch Fit 2 Silver satin alındığında uslu satin maliyeti 1.499 TL ’ye düşüyor. Tanıtıma özel olarak nova 10 Pro ’nun maliyeti 16.999 TL olarak belirlenirken, nova 10 ’un maliyeti 14.999 TL olarak belirtiliyor.

Bunlara ek olarak nova 10 Pro 400 TL ek sepet indirimi ile satışa sunuluyor. Ayrıca 30 Eylül – 16 Ekim arası yapılacak alışverişlerde ilk 10 bireye ayrıca FreeLace Pro hediye edilirken, sonraki 40 şahsa da FreeBuds 3 hediye ediliyor.”

Huawei Nova 10 ve Nova 10 Pro yanında bu da alakanızı çekebilir: Samsung Galaxy Z Fold4 ve Galaxy Z Flip4 böyle üretilip test ediliyor

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.