Togg, taşıtlarında Qualcomm imzalı çözümleri kullanacak

16.01.2023
7
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Togg, taşıtlarında Qualcomm imzalı çözümleri kullanacak

Yerli otomobil projesinin arttaki ad Togg, yapılan resmi bültene göre taşıtlarında Qualcomm çözümlerini kullanacak.

Bu mevzuda şirketten gelen açıklama şöyle oldu: “Kullanıcılarına son teknoloji bağlantılı hizmetler sunmayı ve yüksek nitelikli vasıta içi tecrübeler yaşatmayı kasteden Togg, Qualcomm Technologies, Inc. ile birlikte çalışacak. Togg, C-SUV ’un balaka ve cümbüş sistemini Snapdragon Dijital Kokpit Platformları ile kuvvetlendirecek. Uslu aygıt, gelişmiş grafik ve vasıta içi multimedya tecrübelerinin yanı gizeme bilgisayar fikri yardımı, suni akıl becerileri, entegre ve sürekli uyarlanabilir kokpit sistemi sayesinde kullanıcılarına daha konforlu, bağlantılı ve devamlı bir sürüş tecrübeyi sağlayacak.

C-SUV, uslu yaşam çözümleri sağlayan son derece maharetli bir uslu aygıt olacak

Togg ’un teknolojisi, C-SUV ’u çevre ile bağlantı kurabilen, çözümler üreten ve bu çözümleri somut ürün ve hizmetler halinde kullanıcıya sunan uslu bir aygıta dönüştürüyor. C-SUV ’u bağlantılı olmanın bir adım ötesine taşıyan bu teknoloji, uslu ev aygıtları ve uslu şehirlerdeki öteki tüm IoT aygıtlarıyla entegre bir biçimde çalışarak hem kullanıcıların hem yolcuların yaşamını basitleştiriyor.

 

“Bağlantılı bir uslu aygıttan çok daha ötesini sunmayı kastediyoruz”

Togg CEO ’su M. Gürcan Karakaş, kullanıcılara konforlu ve meselesiz bir mobilite tecrübeyi yaşatmak amacıyla alanlarının en iyileriyle iş birliği yapmaktan büyük mutluluk dinlediklerini belirterek, Kullanıcılarımıza bağlantılı bir uslu aygıttan çok daha ötesini sunmayı kastediyoruz. Snapdragon Dijital Kokpit Platformları ile kullanıcılarımıza uslu ve konforlu bir tecrübe sunacağız. Yeni nesil vasıtalar için Qualcomm ile çalışmalarımızı genişletmeyi sabırsızlıkla bilave ediyoruz dedi.

Qualcomm CDMA Technologies GmbH Ürün Pazarlama Kıdemli Direktörü Thomas Dannemann da “Qualcomm Technologies, otomobil üreticilerinin hem sürücüler hem yolcular için daha bağlantılı, uslu ve tehlikesiz sürüş tecrübeyi sağlamalarına katkıda bulunmayı vaat ediyor. Togg ’un, Snapdragon Dijital Kokpit Platformlarına direnen dijital olarak gelişmiş özellikleri yeni nesil elektrikli vasıtalarına entegre etmesine katkıda bulunmayı dört gözle bilave ediyoruz diye konuştu.”

Qualcomm ’un otomobil tarafına müteveccih CES 2023 bültenine buradan ulaşabilirsiniz.

Togg ve Qualcomm ortaklığı yanında bu da alakanızı çekebilir: Süratli yürümeniz için planlanan esrarengiz ürün: Moonwalkers

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.