Togg ve Migros, benzersiz kullanıcı tecrübeyi için iş birliği yaptı

27.12.2022
1
Okuma Süresi: 4 dakika
A+
A-
Togg ve Migros, benzersiz kullanıcı tecrübeyi için iş birliği yaptı

Türkiye ’nin küresel mobilite markası Togg ile ileri teknoloji ve inovasyonu iş yapış biçimlerine entegre eden Migros, kullanıcılara benzersiz bir tecrübe sunmak için amaç mektubu imza attı.

Bu sürpriz olan iş birliği hakkında resmi olarak şunlar aktarıldı: “Uslu aygıtlar çevresinde kullanıcı odaklı hizmetler sunarak bir teknoloji ve ekosistem sağlayıcısı olma misyonuyla yola çıkan Togg ile Türk perakende sektöründe lider kimliğiyle pek çok ilke imza atan Migros, eforlarını birleştiriyor. Kullanıcılara benzersiz bir tecrübe sunmak için amaç mektubu imza atan Togg ve Migros, Togg Uslu Aygıt ’da Migros mobil uygulamasının yer alması, Togg Uslu Aygıt ’a Migros siparişlerinin teslimatı gibi hizmetlerini karşılıklı olarak entegre edecek. İş birliği kapsamında yeni nesil iş modellerinin geliştirilmesi de önceliklendirilecek.

“Kullanıcı tecrübesini en üst seviyeye taşımayı kastediyoruz”

CEO ’su M. Gürcan Karakaş, sektöründe her zaman yenilikleri yaşama geçiren Migros ile iş birliği yapmaktan büyük mutluluk dinlediklerini belirterek, şunları söyledi: “Togg ’u tamamen kullanıcı odaklı bir yaklaşımla oluşturuyoruz. Geliştirdiğiniz bir ürün eforunu kullanıcıdan almıyor ise bu ürün ve hizmet can vermeye mahkumdur. Kullanıcıyı odağa aldığımız ve bilgi üzerine inşa ettiğimiz iş modelimizde yeni iş birlikleriyle kullanıcı tecrübesini en üst seviyeye taşımayı kastediyoruz. Migros ile imza attığımız amaç mektubu ile de kullanıcılar hem Togg ’un hem Migros ’un hizmetlerinden yararlanabilecek. Aynı zamanda Migros ile yeni nesil iş modellerinin geliştirilmesi mevzusunda da birlikte çalışacağız.”

“Togg kullanıcılarına benzersiz bir alışveriş tecrübesinin kapılarını açıyoruz”

Migros Ticaret A.Ş. İcra Başkanı Özgür Tort “Migros olarak, liderlik ettiğimiz perakende sektöründeki tecrübemiz ve yenilikçi vizyonumuz ile harcayıcıların hayatlarına sürat ve basitlik katan inovatif çözümler geliştiriyoruz. İleri teknolojiyi odağımıza alarak yaşama geçirdiğimiz uslu çözümlerle çağın ötesinde bir perakende tecrübeyi sunuyoruz. Bugün ise Türkiye ’nin iftihar projesi Togg ile birlikte alışveriş tecrübesini yeni boyuta taşıyan benzersiz bir projeyi yaşama geçirmenin coşkusunu yaşıyoruz. Togg kullanıcıları, Togg Trumore platformu sayesinde Togg uslu makinesinden istenilen saatte ve belirtilen adrese teslim edilebilecek biçimde Migros siparişlerini verebilecekler.

Yol rotayı üzerindeki en yakın Migros mağazasını bularak alışverişlerini de yapabilecekler. Bunun yanında mağazalarımızın otoparklarında Trugo şarj noktaları oluşturmak üzere çalışmalarımız devam ediyor. Togg kullanıcıları, bu hizmetimizden de faydalanabilecek ve Migros ’ta alışverişlerini yaparken elektrikli taşıtlarını kapıda şarj ederek zaman tasarrufu sağlayacaklar. Ayrıca Togg Teknoloji Yerleşkeyi içerisinde yer alacak satış mağazamızda 3.500 ’den fazla ürün çeşidini yerleşke çalışanlarına zamandan tasarruf sağlayan yenilikçi bir alışveriş tecrübeyi ile sunacağız.” dedi.

Togg ve Migros ortaklığı yanında bu da alakanızı çekebilir: DJI imzalı yeni drone modeli

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.