Windows için Xbox uygulamasına HowLongToBeat servisi entegre edildi

30.11.2022
1
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Windows için Xbox uygulamasına HowLongToBeat servisi entegre edildi

Windows için Xbox uygulaması büyümesini sürdürüyor. Uygulamaya yapılan aktüelleme ile HowLongToBeat bilgileri ilave edildi.

Windows için Xbox uygulaması bugün yapılan aktüelleme ile ilk olarak daha süratli açılır hale geldi. Teknik temelde yapılan farklılıklar ile uygulamayı süratlendiren Microsoft, bu mevzuda çalışmaya devam edeceklerini de aktardı. Yalnızca son aktüelleme ile açılış sürati yüzde 15 artan uygulama, artık daha akıcı / seri çalışıyor ve oyunların görsellerini ve videosunu daha fazla öne çıkarıyor. Yeni aktüellemenin en ehemmiyetli ayrıntıyı ise yukarıyada da söylediğimiz gibi HowLongToBeat oldu.

İsterseniz dolaysız olarak buradan da ulaşabileceğiniz HowLongToBeat, oyunların ne kadar süreceğini değişik kategorilerde gözler önüne seriyor. Bu sayede bir reyin satın alınmadan evvel ne kadar süreci net olarak öğrenilebiliyor. Bu bilgileri dolaysız olarak reyin sayfalarına ilave ederek hoş bir adım atan Microsoft, burada rahatça anlaşılabilir sade bir arayüz kullanıyor.

Bu stil vakit bilgileri reyin alım kararlarını ciddi biçimde etkiliyor. Kimi oyuncular çok uzun oyunlar oynamak, kimi bireyler ise kısa oyunlara çok fazla para ödemek istemiyor. Bu açıdan sunduğu bilgi değerli olan HowLongToBeat, birçok oyuncunun olmazsa olmazı olacak gibi görünüyor.

Windows için Xbox uygulaması bizim gündemimize bundan evvel başka bir yararlı özellikle gelmişti. Biliyorsunuz şayet orta seviye bir PC ’ye sahipseniz, yeni oyunların sistem ihtiyaçlarını satın almadan evvel hakimiyet faktörüz gerekiyor. Xbox uygulaması bunu bir zamandır sizin yerinize yapıyor.

Uzun vakit test edildikten sonra devre alınan özellik, oyunları sisteminizin kaldırıp kaldırmayacağını temel seviyede de olsa ölçüyor ve neticeyi oyunların ana sayfasındaki bir gösterge ile bildiriyor. Xbox uygulaması natürel olarak sisteminiz parçalarını görerek tesirli biçimde inceleme gerçekleştirebiliyor ve bir bakıma yüksek doğruluktaki bilgileriyle oyunu almamanız veya indirmemiz güzergahında uyarmış oluyor.

Xbox uygulaması için yapıla aktüelleme yanında bu da alakanızı çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.