Sahibinden, telefon ile sanal tur oluşturan teknoloji geliştirdi

30.11.2022
2
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Sahibinden, telefon ile sanal tur oluşturan teknoloji geliştirdi

Türkiye ’nin en büyük internet teşebbüslerinden Sahibinden, kendi Ar-Ge ekibi ile telefon ile sanal tur oluşturan bir teknoloji geliştirdi.

Mevzu hakkında Sahibinden resmi olarak şunları aktardı: “Türk mühendisler tarafından geliştirilen teknoloji ile artık 3 boyutlu olarak adım adım ev gezilebilmesine imkân sağlayan “Sanal Tur” hizmeti cep telefonları üzerinden oluşturulabilecek. Sahibinden Pro uygulamasını kullanan emlak profesyonelleri artık emlak bültenleri için kolay ve süratli bir biçimde Sanal Tur oluşturarak alıcılarına reele en yakın ev dolaşma tecrübesini sunarken, kullanıcılar da evi içerisindeymiş gibi gezmenin sevincini çıkarabilecekler.”

Firma “Sanal Tur” ile emlak duyurularına bakarken kullanıcıların karar verme süreçlerini süratlendirmeyi amaçlıyor. Rastgele bir özel aygıta lüzum dinlemeden cep telefonu ile kolayca oluşturulabilen Sanal Tur sisteminde yapılan açıklamaya göre evin odalarının resimlerinin çekilmesi yeterli. Sonrasında algoritma resimleri birleştirerek sanal turu oluşturuyor. 

Mühendislerin titizlikle çalışarak Sanal Tur ’u geliştirdiklerine dikkat toplayan sahibinden.com Ürün ve Tecrübeden Mesul Genel Müdür Destekçisi Bora Bkapsa, büyüme hakkında ”Uzman insan kaynağı, teknoloji yatırımlarımız ve AR-GE çalışmalarımız ile daha iyi bir kullanıcı tecrübeyi üzerinde devamlı çalışıyoruz. Sanal Tur ’da oluşturduğumuz tecrübe için, resim harekâta teknolojisi alanında kendi algoritmamızı yazdık.

Tamamı Türk mühendislerden oluşan Ar-Ge ekibimizin geliştirdiği Sanal Tur ile bir teknoloji işletmeyi olduğumuzu bir defa daha ortaya koyduk. Yeni hizmetimiz, emlak profesyonellerinin kolayca Sanal Tur ’lu duyurular oluşturmasını sağlarken, emlak duyurularına bakan kullanıcılarımıza da neşeli bir ev dolaşma tecrübeyi vadediyor” dedi.

Sahibinden adımı yanında bu da alakanızı çekebilir: Katlanabilir yapıda hazırlanan mucizevi televizyon: C Seed N1

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.