Xbox Game Pass Ultimate abonelerine üç aylık Apple Music verildi

06.12.2022
9
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
Xbox Game Pass Ultimate abonelerine üç aylık Apple Music verildi

Microsoft, Xbox Game Pass servisi için yeni uyuşmalara devam ediyor. Bu bağlamda şu an Xbox Game Pass Ultimate abonelerine üç aylık Apple Music veriliyor.

Hoş bir kampanya tertip eden Microsoft ve Apple, Xbox Game Pass Ultimate abonelerine üç aylık Apple Music aboneliği veriyor. Bu daha evvel Apple Music aboneliği olmayanlara özel hediyenin içerisinde aynı zamanda üç aylık fiyatsız Apple TV+ aboneliğini de yer alıyor. Ancak Apple TV+ servisi ne yazık ki üzerinden çok uzun zaman geçmiş olmasına rağmen Türkiye ’de yer almıyor. Apple Music servisine ise Türkiye ’de meselesiz olarak ulaşım sağlanabiliyor. Bu hediye kampanyası için son tarih 31 Mayıs 2023 olarak açıklanıyor.

Game Pass bundan evvel Battlefield 2042 haberi ile ses getirmişti. Yapılan resmî açıklamaya göre reyin ay sonunda Game Pass Ultimate – EA Play içerisine dahil edilecek. Bu Türkiye ’deki aylık maliyeti 44 TL olan abonelik kutusuna sahip olan şahıslar, dikkat toplayan savaş oyununu istediği gibi oynayabilecek, büyük gayretlerin içerisine dahil olabilecek. Daha evvel karşısına çıkmayanlar için oyunun Steam ’de verilen özeti şöyle:

“Battlefield 2042, serinin ikonik topyekûn savaşa geri dönüşünün habercisi olan biltihapçı birey nişancı oyunudur. Yakın gelecekte kumpası bozulan dünyaya geçim sağlayın ve güçlüklerin üstesinden gelin. Manga kurarak 128 oyuncu, eşsiz bir ölçek ve epopesi imha yardımı sunan, enerjik olarak değişen savaş alanlarına üst düzey mühimmatlığınızla çıkın.”

Xbox Game Pass Ultimate abonelerine üç aylık Apple Music detayı yanında bu da alakanızı çekebilir: Geleceğin robotlarını dans ederken izleyin

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.