Xbox Game Pass içine ilave edilecek ve yakında çıkarılacak oyunlar [18 Kasım]

06.12.2022
6
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Xbox Game Pass içine ilave edilecek ve yakında çıkarılacak oyunlar [18 Kasım]

Microsoft, Xbox Game Pass servisi içerisine gelecek yeni oyunları açıkladı. Yeni oyunlar genel olarak beğeni topladı.

Xbox Game Pass servisi, oyuncular arasındaki popülerliğini artırmaya devam ediyor. Aylık ödeme ile 100 ’den fazla oyuna sınırsız olarak ulaşım sunan servis, işletme tarafından yeni uyuşmalar odağında devamlı olarak güncelleniyor. Bu güncellemeler ile servise yeni oyunlar ilave ediliyor, bazı oyunlar ise uyuşma bitince çıkarılıyor. Peki servise yakında hangi oyunlar dahil edilecek? Hangi oyunlar çıkarılacak? Bu mevzuda paylaşılan 18 Kasım tarihli resmî liste şöyle:

-Pentiment Bulut, Konsol ve PC – Çıktı
-Somerville Bulut, Konsol ve PC – Çıktı
-Dune: Spice Wars PC – Çıktı
-Ghostlore PC – Çıktı
-Lapin Bulut, Konsol ve PC – Çıktı
-Norco Bulut ve Konsol – Çıktı
-Gungrave G.O.R.E Bulut, Konsol ve PC – 22 Kasım
-Insurgency: Sandstorm Bulut ve Konsol – 29 Kasım
-Soccer Story Bulut, Konsol ve PC – 29 Kasım
-Warhammer 40,000: Darktide PC – 30 Kasım

30 Kasım itibarıyla Game Pass ’deri bölecek oyunlar ise şunlar:

-Archvale Bulut, Konsol ve PC-Deeeer Simulator Bulut, Konsol ve PC-Final Fantasy XIII-2 Konsol ve PC-Mind Scanners Bulut, Konsol ve PC-Mortal Shell Bulut, Konsol ve PC-Space Warlord Organ Trading Simulator Bulut, Konsol ve PC-Undungeon Bulut, Konsol ve PC-Warhammer 40,000 Battlesector Bulut, Konsol ve PC

Anekdot: Game Pass ’deri çıkacak olan oyunları çıkmadan evvel indirimle satın alabiliyorsunuz.

Game Pass servisine Türkiye ’de konsol ve bilgisayar için aylık 29,99 TL‘ye abone olabiliyorsunuz. Servisin her şeye sahip “Ultimate” kutuyu ise konsol ve bilgisayar için aylık 44,99 TL‘ye elde edilebiliyor. Bu arada Xbox Live Gold üzerinden tek seferde 3 senelik Game Pass Ultimate sahibi olmak da olası. Microsoft klasikte bu kadar uzun süreli abonelik satmıyor.

Türkiye ’de Game Pass ’in bulut esasındaki kullanımı ise bulunmuyor. Xbox Cloud Gaming Daha Önceki ismiyle xCloud sisteminin Türkiye ’de ne zaman açılacağı ise üzücü biçimde hali hazırda bilinmiyor. Bu sistemin gelmesi uzun zamandır isteniyor çünkü Türkiye ’de çoğu birey yeni nesil oyunları oynayacak güçte güncel sistemlere sahip değil. Ayrıca Türkiye ’de reyin maliyetleri de olağanüstü yüksek seviyede yer alıyor.

Bu arada Game Pass için artık bir “dostlar ve aile planı” da bulunuyor. Onun ayrıntılarına ise dolaysız olarak buradan ulaşabilirsiniz.

Yeni Xbox Game Pass oyunları yanında bu da ilginizi çekebilir: Geleceğin robotlarını dans ederken izleyin

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.