Bataryası şişen Samsung akıllı telefonlar gündemde [Video]

04.03.2023
2
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
Bataryası şişen Samsung akıllı telefonlar gündemde [Video]

Samsung, bugün pek de güzel bir haberle gündemde yer almıyor. Bir YouTuber, elindeki Galaxy modelleriyle ciddi bir mesele yaşıyor.

YouTuber Arun Maini ya da daha öğrenilen ismiyle MrWhoseTheBoss, analiz için satın alımlar yaptığı için çok rakamda Galaxy telefona sahip bir ad konumunda yer alıyor. Samsung ve öbür şirketlerden satın aldığı uslu telefonları için evinde özel bir bölüm bile olan Maini, dün akşam bu telefonlar özelinde bir video yayınladı. Yukarıyada izleyebileceğiniz bu video, Maini ’nin elindeki hemen hemen tüm Galaxy telefonların şişen pil meseleyi yaşadığını gözler önüne seriyor. Maini ’nin kullanılmadan duran Galaxy telefonlarının pili ciddi biçimde genişliyor ve arka kapağı gövdeden ayırmış.

Bu gidişat coşturucu biçimde bir yangına neden olmamış. Bu sualin artta bütün olarak ne olduğu henüz öğrenilmiyor. Pil şişmesi bazı başka markaların telefonlarında da görünüyor. Bu bağlamda sürecin Samsung ’dan çok bataryayı üreten ad / adlar ile ilgili olduğu düşünülüyor.

Yayınlanan bu video hakikatinde herkes için kaliteyi de taşıyor. Daha Önceki uslu telefonları çekmecede ya da dolapta vazgeçmemek gerekiyor. Mümkün yangın tehlikelerine karşı kullanılmayan daha önceki uslu telefonların bir biçimde geri dönüşüm sürecine alınması büyük ehemmiyet talep ediyor.

KVKK, “Flo ve Instreet” için bilgi ihlal bildirimi geçti

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.