Samsung Internet 19.0 Beta sürümü yayınlandı

03.04.2023
9
Okuma Süresi: 4 dakika
A+
A-
Samsung Internet 19.0 Beta sürümü yayınlandı

Samsung Internet 19.0 ’un beta sürümü, şimdi Google Play Store ve Samsung Galaxy Store üzerinden indirilebiliyor.

Sevilen internet tarayıcının en yeni sürümü hakkında Samsung Electronics Başkan Takviyecisı ve Mobil Tecrübe Bvefatı S/W Platformu Başkanı Janghyun Yoon, şunları söyledi: “Siber korsanlar, tespit edilmeme ve kişisel balakaları fark edilmeden veya kullanıcıların rızası dışında toplama konusunda giderek daha sofistike usuller geliştiriyor. Biz de en tehlikesiz ve kusursuz dolaşma tecrübesini kullanıcılarımıza sağlamak istiyoruz. Kullanıcıların gönül rahatlığıyla gezinti yapmasını sağlamak ismine, onlara kendi saklılıkları üzerinde daha fazla teftiş sunacak uslu takip tedbire özelliğini daha da iyileştirdik.” 

Samsung Türkiye ayrıca Samsung Internet 19.0 Beta sürümü için şunları aktardı: “Samsung Internet 19.0 beta, yeni Saklılık Bilgisi özelliğiyle kullanıcıların korsan izlemeye karşı koruma özelliğini basitçe sorgulamalarına takviyeci oluyor. Kullanıcılar, adres çubuğundaki Kilit Simgesine değerek, web sitesiyle bağlantılarının ne kadar tehlikesiz olduğunu doğrulayabiliyor, kaç korsan iz sürücünün yasaklandığını görebiliyor, çerezleri hakimiyet edebiliyor ve silebiliyor.

Bunların yanında konum, kamera ve mikrofon izinlerini anında açabiliyor ya da kapatabiliyor. Kullanıcılar ayrıca bir evvelki hafta boyunca günlük olarak yasaklanan reklam sayısını gösteren bir grafikle saklılık ayarlarının iyi çalışıp çalışmadığını görüntüleyebiliyor.”

“Samsung Internet 19.0 beta da web ’de dolaşmayı daha sezgisel hale getirmeye devam ediyor. Eklentiler menüsü, kullanıcılar için tarama tecrübelerini kişiselleştirmenin ve geliştirmenin harika bir yolunu sunuyor. Samsung Internet 19.0 beta sürümü ile birlikte, bu eklentiler artık saklı modda çalışıyor. Bu sayede kullanıcıların saklılık ve özelleştirilmiş tecrübeler arasında seçim yapmasına gerek kalmıyor. Bu özellikler, Eklentiler menüsü üzerinden basitlikle açılıp kapatılabiliyor.  

Samsung Internet kullanıcıları, Samsung Internet ’in Chrome Uzantısı sayesinde kişisel bilgisayarları üzerindeki Chrome tarayıcı ve Samsung Internet mobil tarayıcılar arasında yer imlerinin senkronize edilebilmesiyle birlikte artık daha bağlantılı bir gezinti tecrübesinin neşesini çıkarabiliyor.

Kullanıcılar, uslu telefonlarında kayıtlı yer imleri üzerinden kişisel bilgisayarlarındaki sık kullandıkları web sitelerine ve bilgisayarlarından da uslu telefonlarındaki sık kullanılan web sitelerine basitlikle erişebiliyor. Beta sürümünün test süresinin ardından Samsung Internet 19.0 ’ın 2022 ’nin son çeyreğinde resmi olarak piyasaya sürülmesi tasarlanıyor. “

Samsung Internet 19.0 Beta sürümünden çok bu da alakanızı çekebilir: Franky Zapata ’dan yeni hava vasıtayı

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.