Dikkat çeken kablosuz kulaklık Nothing Ear (Stick) için tarih verildi

23.03.2023
9
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Dikkat çeken kablosuz kulaklık Nothing Ear (Stick) için tarih verildi

Nothing işletmesinin ilk ürünü Nothing Ear 1 kablosuz kulaklık sonrasında Nothing Ear Stick modeli de geliyor.

OnePlus kurucularından Carl Pei‘nin pazarda ses getiren işletmeyi Nothing, ilk teçhizat ürünü Nothing Ear 1 kablosuz kulaklık ve ilk uslu telefon modeli Nothing Phone 1 sonrasında karşımıza Nothing Ear Stick kablosuz kulaklık ile çıkacak. Tasarımı ilk kere geçtiğimiz hafta gösterilen ürün, yapılan paylaşıma göre 26 Ekim tarihinde resmi olarak lanse edilecek. Resmi basın görsellerinde Huawei ’nin dudak boyası formunda hazırladığı kablosuz kulaklığını uslara getirir biçimde öne çıkarılan ürün, pazarda değişik olmayı başaracak gibi görünüyor.

Görebileceğiniz üzere Ear Stick modelinin silindirik ve transparan yapılı hoş bir haznesi bulunuyor. Bu kulaklıkları yatay formda yakalayan şarj özellikli hazne, yukarıyadaki resimlerin gösterdiği kadarıyla çok küçük değil. Kablosuz kulaklık tarafında silindirik yapı genelde çok beğenilmiyor zira bu formdaki hazneler cepte kolay biçimde taşınmıyor. Ancak yeniden de Nothing bu tasarımı seçim etmiş durumda.

Nothing Ear stick – official leaked renders pic.twitter.com/FrhKmRttmi

— Kuba Wojciechowski⚡ @Za_Raczke October 1, 2022

Nothing Ear Stick kablosuz kulaklık için hali hazırda maliyet, teknik ayrıntılar ya da satış tarihi gibi balakalar gizemine gözetiyor. Yalnızca çıkışın sene bitmeden yapılacağı aktarılıyor. Bu modelin Türkiye ’de resmi olarak satılması ise şimdilik pek muhtemel değil. Ancak kesinlikle vasıtayı adlar ürünü Türkiye ’ye getirecektir.

Üzerinden geçmek ismine kulak içi formunu benimseyen işletmenin ilk kablosuz kulaklık modeli Nothing Ear 1, ANC başka bir deyişle faal hengame yasaklama özelliğine de sahip. Model üç değişik mikrofon üzerinden çalışan ANC sarihken bütün 24 saat batarya ömrü getiriyor. ANC kapatıldığı zaman ise kullanım müddetinin 36 saate kadar çıktığı aktarılıyor. Bu sayılar bünyesinde 570 mAh batarya bulunan kablosuz şarj yardımlı hazne ile elde ediliyor.

11.6 mm zinde sürücüleri ile ses niteliğinin yüksek olduğu bilinen kablosuz kulaklık, IPX4 sertifikasına ve otomatik takılma idrak etme özelliğine sahip. Saydamlık moduyla etrafınızda olan biteni iyi biçimde dinlemenize imkân tanıyan Bluetooth temelli Ear 1, iOS ve Android telefonlar ile çalışabiliyor.

Nothing Ear Stick kablosuz kulaklık yanında bu da alakanızı çekebilir: Samsung Galaxy Z Fold4 ve Galaxy Z Flip4 böyle üretilip test ediliyor

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.