Disney+ orijinal dizisi “Ben Gri” için ilk fragman geldi

13.06.2023
1
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
Disney+ orijinal dizisi “Ben Gri” için ilk fragman geldi

Disney+ orijinal dizisi “Ben Gri” için ilk fragman bugün yayınladı. İşletme özel içerikleri ile ses getirmeyi sürdürüyor.

Bu özel içerik hakkında işletme kedisi şunları aktardı: “The Walt Disney Company ’nin tüm dünyada milyonlarca azaya sahip dijital yayın platformu Disney+ ’ın, Türkiye ’dekiyeni orijinal dizisi ‘Ben Gri ’den ilk tanıtım yayınlandı. İmalciliğini OGM Pictures ’ın üstlendiği, öyküsü Banu Kiremitçi Bozkurt ’a ait olan, senaryosu OGM yazım grubu tarafından yazılan ve rejisör koltuğunda Yağmur Taylan ile Durul Taylan ’ın oturduğu dizinin başrollerinde Timuçin Esen ile Ebru Özkan yer alırken oyuncu kadrosunda ise Alican Yücesoy, Buçe Buse Kahraman, İlayda AkdoğanMücahit KoçakOnur Bilge, Selin Kahraman gibi genç ve akılda adlar bir araya geliyor.

Kabahat, gizem ve psikolojik gerilim cinsindeki 8 bvefatlık dizi, başarılı ve saygın bir avukat olan Fuat ’ın yaşamının, kızının başına gelen hadiseyle değişmesini mevzu alıyor. Dizi Fuat ’ın, kızının yaşadığı vakanın intikamını almak isterken telefonuna gelen enteresan iletilerle beraber kendi içindeki karanlıkla yüzleşmesini ve kendi hakını sağlama çabasını akılda bir dille seyirciye aktaracak. 

Diziden yayınlanan ilk tanıtımda yer alan replikler ve gerilimli sahneler, izleyiciye dizinin dünyasına dair ipuçları veriyor. “

Disney+ orijinal dizisi “Ben Gri” yanında bu da alakanızı çekebilir: İnsansı robot Ameca ve yapabildikleri

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.