Huawei MatePad Pro, Türkiye ’de ön sipariş üzerinden satışa çıktı

13.06.2023
4
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
Huawei MatePad Pro, Türkiye ’de ön sipariş üzerinden satışa çıktı

Huawei MatePad Pro, ön sipariş üzerinden Türkiye ’de satışa açıldı. Model gelişmiş bir tablet tecrübeyi vadediyor.

Buradan satın alınabilen ürün için Huawei Türkiye özet olarak şunları aktardı: “MatePad Pro kullanıcılara daha uslu bir tablet tecrübeyi getiriyor ve PC benzeri bir tecrübe sunarak tablet ürünlerinin yaratıcılığını ve üretkenliğini daha da artırıyor. Uygulama Çoklayıcı ve Çoklu Pencere takviyeyi gibi özellikler, birden çok misyonun aynı anda işlenmesini sağlıyor. Ek olarak, M-Pencil ve uslu manyetik klavye, kullanıcılara büro, yaratıcı ve çalışma senaryoları arasında geçiş yaparken çok doğrultululuk sağlıyor.

Tabletin arka kapağı elverişli bir his verirken harika bir estetik ve benzersiz ve şık bir renk sunan buzlama harekâtı kullanılarak planlandı. Yeni nesil amiral gemisi tablet MatePad Pro, dış tasarım, ekran niteliği, görsel-işitsel tecrübe, yazılım ve teçhizat açısına aktüellendi. Bu aktüellemeler, harcayıcılara daha uslu bir tablet tecrübeyi yaşatırken PC benzeri bir tecrübe sunarak tablet ürünlerinin yaratıcılığını ve üretkenliğini daha da artırıyor.”

Maliyet mevzusunda bilinmesi gerekenler ise şunlar: “MatePad Pro, Online Mağaza üzerinden 17.998 TL maliyetle satışa sunuluyor. Yanında Sound Joy bluetooth hoparlör hediye edilen tablette ayrıca sepette 200 TL indirim uygulanıyor. Kullanıcılar yalnızca 99 TL farkla tablet için M-Pencil ve manyetik klavye aksesuarlarını da alabiliyorlar.”

Huawei MatePad Pro yanında bu da alakanızı çekebilir: Corsair ’den bükülebilir OLED oyuncu monitörü

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.