Elon Musk bir parfüm satışa çıkardı: “Yanmış Saç”

19.06.2023
7
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
Elon Musk bir parfüm satışa çıkardı: “Yanmış Saç”

Elon Musk, kurduğu en son firmayı Boring Company üzerinden bu sefer “Yanmış Saç” ismi verilen bir parfüm satıyor.

Şu gizemeler daha çok Twitter ’ı satın alacağını duyurması, sonra bırakması ve ardından “tamam tamam alacağım” demesiyle gündemden düşmeyen Elon Musk, yaptıkları çok da denetlenmemesi gereken adlar arasında yer alıyor. Dünyanın en zengin insanı, bu sefer tünel odaklı kurduğu Boring Company şirketi üzerinden “Yanmış Saç” ismine sahip bir parfüm satışa sunmasıyla ses getirdi.

Satış sayfası burada yer alan yukarıyada görebileceğiniz 100 dolarlık parfümden şimdiye kadar 10 bin şişe sattıklarını Saatler içerisinde 1 milyon dolar kazanç duyuran Musk, bu şık bir sırça şişeye sahip parfüm için “Dünya üzerindeki en hoş koku!” açıklamasını yapıyor. Fan kitlesi olağanüstü olduğu için satışa ne çıkarsa satma potansiyeli olan Musk, ileride ço kdaha enteresan başka mahsullerle de karşımıza çıkabilir.

10,000 bottles of Burnt Hair sold!

— Elon Musk @elonmusk October 12, 2022

Elon Musk ve Boring Company bundan evvel asıl bir Flamethrower satışını yapmasıyla çok ses getirmişti. Silahın adını daha sonra bazı gümrük meseleleri sebebiyle Anekdot a Flamethrower olarak değiştiren Musk, 500 dolarlık silahıyla interneti sallamıştı.

Temelde bir airsoft silahının alev çıkartabilecek biçimde modifiye edilmiş hali olan Anekdot a Flamethrower, legal limitler sebebiyle fazla büyük bir alev vermiyordu. Bu hali hazırda zaman zaman gündeme gelen silahta yurt dışında çok rakamda satıldı.

Garip Elon Musk adınları yanında bu da alakanızı çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.