Togg paylaştı: e-Nasıl çalışır bu elektrikli otomobiller? [Video]

03.01.2023
7
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Togg paylaştı: e-Nasıl çalışır bu elektrikli otomobiller? [Video]

Geçtiğimiz hafta fabrikası açılan Togg için tanıtım kampanyaları sürüyor. Bu sefer bilgilendirme odaklı e-Nasıl video tezsi başlatıldı.

Togg, otomobil pazarına biliyorsunuz tamamen elektrikli vasıtalar ile giriş yapıyor. Bu vasıtalar artık yaşamın bir parçası ancak hali hazırda esası bilmeyenler bulunuyor. İşte bu surattan e-Nasıl video serisine başlandı. Serinin ilk videosu ise yukarıyada izleyebileceğiniz “e-Nasıl çalışır bu elektrikli otomobiller?” başlıklı bilgilendirme videosu oldu. Burada elektrikli aktarımın esasına odaklanılıyor ve herkesin anlayabileceği balakalara yer veriliyor.

Togg C-SUV için bu aralar Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati tarafından yapılan açıklamalar gündemde bulunuyor. Bakan vasıtanın satışı ile ilgili olarak en son şunları aktarmıştı: “Hazine ve Sanayi bakanlıklarımız ve alakalı müesseseler, beşli güreşçinin ortaya koyduğu performansa destek vermek için her türlü adımı attı. Biz kamuda da bu taşıtların kullanımıyla alakalı Devlet Malzeme Büroyu Devlet Malzeme Ofisi ile burayı ilişkilendirdik, alım garantisi yaptık.

Türkiye ’de yerli taşıtı kullanmak istiyoruz. Yabancı marka vasıtaları koyup, ‘Nureddin Nebati ’ye bu yetki verildi, 500 vasıta alınacak ’ diyenler hangi taşıtı alacağımızı çok iyi biliyorlar. Biz Togg ’u alacağız. En başta bakanlarımız olmak üzere, tüm üst düzey yetkililere yollayarak bu taşıtların Türkiye sathında dağılmasını sağlayacağız.

Togg C-SUV hakkında bilinmesi gereken değişik tüm ayrıntılara dolaysız olarak buradan ulaşabilirsiniz.

Togg C-SUV ayrıntıları yanında bu da alakanızı çekebilir: Franky Zapata ’dan yeni hava taşıtı

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.