Elon Musk tarafından Twitter çalışanlarına atılan ilk e-postanın tamamı ortaya çıktı

25.12.2022
6
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Elon Musk tarafından Twitter çalışanlarına atılan ilk e-postanın tamamı ortaya çıktı

Elon Musk geçtiğimiz gün Twitter çalışanlarına müteveccih ilk toplu e-postayı gönderdi. Peki firmanın sahibi burada ne yazdı?

Geçtiğimiz hafta Twitter ’da çok büyük bir işten çıkarma yapan Elon Musk, dediğimiz gibi yeni firmasının kalan çalışanlarına ilk e-postayı gönderdi. Musk burada bütün olarak şunları yazdı: “Bunun tüm işletmeye yolladığım ilk e-posta olduğu için trajiğim, ancak gidişatı yumuşatmanın bir yolu yok. Sarihçesi önümüzdeki ekonomik tablo, zorlu ekonomik abuhavada reklama bu kadar bağımlı olan bizim gibi bir işletme için vahim. Üstelik reklamlarımızın yüzde 70 ’i belirli bir performansa değil markaya müteveccih, bu da bizi iki kat daha korunmasız hale getiriyor!

Bu sebeple son 10 gündeki önceliğimiz yeni Twitter Blue aboneliğini geliştirmek ve başlatmak oldu Geliştirici ekibe tebrikler!. Ehemmiyetli bir abonelik kazancı olmadan, Twitter ’ın yanaşan negatif ekonomik vaziyetlerden sağ çıkamama olasılığı oldukça yüksek. Kazancımızın takribî yarısının abonelik olması gerekiyor.

Elbette biz halen reklamlara ehemmiyetli miktarda bağımlı olacağız. Bu sebeple Twitter ’ın reklam verenler için cazip olmaya devam etmesini sağlamak ismine satış ve ortaklık takımlarımızla zaman geçiriyorum. Önümüzdeki yol zorlu ve başarılı olmak için yoğun bir çalışma gerektirecek. Ayrıca Twitter siyasetini, belirli bir ayrıcalık gidişatınız olmadığı sürece uzaktan çalışmaya artık izin verilmeyecek biçimde değiştiriyoruz. İdareyiciler ayrıcalık listelerini onay için bana gönderecek.

Yarından Perşembe itibaren herkesin haftada en az 40 saat büroda olması gerekiyor. Elbette fiziksel olarak büroya seyahat edemiyorsanız veya kritik bir şahsi mükellefliğiniz varsa, o zaman yokluğunuz anlaşılabilir.

Twitter ’ı tertemiz bir seviyeye taşımak için sizinle birlikte çalışmayı dört gözle bilave ediyorum. Potansiyel gerçekten olağanüstü!

Teşekkürler, Elon”

Elon Musk tarafından Twitter çalışanlarına atılan ilk e-posta yanında bu da alakanızı çekebilir: Franky Zapata ’dan yeni hava taşıtı

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.