Epic Games Store, iki yeni ücretsiz oyun veriyor [22 Eylül]

08.03.2023
11
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Epic Games Store, iki yeni ücretsiz oyun veriyor [22 Eylül]

Epic Games Store tarafından iki yeni fiyatsız reyin geldi. Şirket verdiği oyunlar ile bütçesi kısıtlı oyuncuları neşelendirmeyi sürdürüyor.

Epic Games Store tarafından oyunculara fiyatsız hediye edilen ilk yeni üretim, daha evvel 33 TL‘ye satılan ve genel olarak beğenilen oyunlardan ARK: Survival Evolved oldu. Bu reyin için şu açıklama geçildi: “Sırlı bir adanın kıyılarında mahsur kaldın ve yaşamda kalmayı bilmek zorundasın. Bölgede gezen ilkel mahlukatları öldürmek veya evcilleştirmek için zekanı konuştur; yaşamda kalmak, üstünlük kurmak ve kaçmak için öbür oyuncularla karşılaş!”

Epic tarafından verilen öbür fiyatsız reyin ise buradan elde edebileceğiniz, genel oynanış dinçleri ile herkese hitap etmeyecek üretimlerden Gloomhaven oldu. Şirketin açıklamasına göre beğenilen masa oyununun dijital uyarlaması olan Gloomhaven, fiyatsız olduğu için bu cinsi hoşlananlar arasında dikkat toplayan bir alternatif halini alabilir.

Epic Games, 29 Eylül tarihinde ise  The Drone Racing League Simulator oyununu verecek. Şu an 17 TL ’ye satılan reyin için özet açıklama şöyle: “DRL Simulator, en iyi FPV yarış ve simülasyon oyunudur. DRL Simulator, yüksek tempolu dron yarışının yanı gizeme sağlam ve kesintisiz geliştirilebilen bir özellik seti sunar. Reel yaşamdaki DRL kaptanlarının rekabet ettiği pistlere sahiptir ve bunlara her sezonda yenileri ilave edilir.”

Kesintisiz olarak verdiği fiyatsız oyunlar ile özellikle bütçesi limitli olan Türkiye ’deki oyuncuları çok memnun etmeye devam eden Epic Games, reyin marketinde fiyatsız imaller yanında öbür oyunlar için kumpaslı olarak büyük indirimler de yapmayı sürdürüyor. Bu arada elbette Steam tarafı da boş durmuyor. Steam da ciddi indirimler yanında zaman zaman hoş oyunlar fiyatsız olarak dağıtıyor.

Fiyatsız Epic Games Store oyunları gelmeye devam ederken bu da alakanızı çekebilir: OPPO ’nun hazırladığı acayip telefon konsepti

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.